ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ОЗНАЙОМЛЕННЯ ЗДОБУВАЧІВ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «014 СЕРЕДНЯ ОСВІТА (ХОРЕОГРАФІЯ)» З ПРОЦЕДУРОЮ ВІЛЬНОГО ВИБОРУ НАВЧАЛЬНИХ ДИСЦИПЛІН

10 вересня 2024 року відбулась онлайн-зустріч із здобувачами освітнього ступеня «Магістр», які вступили до університету в 2024 році, з метою ознайомлення із процедурою вільного вибору дисциплін. На зустрічі розглянули та обговорили низку питань:

1. Ознайомлення здобувачів з основними пунктами «Положення про організацію вивчення навчальних дисциплін вільного вибору в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини». Бикова Ольга Вікторівна, завідувач кафедри хореографії та художньої культури, зазначила права і обов’язки здобувачів при виборі дисциплін, вказавши про терміни реєстрації заяв.
  2. Ознайомлення здобувачів з «Переліком дисциплін вільного вибору кафедри хореографії та художньої культури» для ОС «Магістр». Заєць Світлана Сергіївна, доцент кафедри хореографії та художньої культури, зазначила про можливості вибору дисциплін передбачених освітньо-професійною програмою для здобувачів спеціальності «014 Середня освіта. (Хореографія)».
  3. Ознайомлення із «Силабусами» (коротким описом) навчальних дисциплін. Викладачі кафедри хореографії та художньої культури представили презентації навчальних курсів, із переліком тем навчальних дисциплін та змістом роботи на заняттях.
  4. Формування груп. Інна Григорівна Терешко, декан факультету мистецтв, націлила студентів на усвідомлений вибір, зазначила про можливі труднощі формування груп.

Куратор групи спланувала подальші зустрічі зі здобувачами для оформлення документації.

ВИПУСКНА АТЕСТАЦІЯ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ОБРАЗОТВОРЧЕ МИСТЕЦТВО»ВИПУСКНА АТЕСТАЦІЯ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ОБРАЗОТВОРЧЕ МИСТЕЦТВО»

З 16 травня  по 27 червня 2018 року проходили випускні екзамени та захисти кваліфікаційних робіт студентів денної та заочної форми навчання спеціальності «Образотворче мистецтво» освітніх ступенів «магістр» та «бакалавр». Екзаменаційні

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

Сьогодні, 22 листопада, свій День народження відзначає кандидат педагогічних наук, доцент, завідувач кафедри образотворчого мистецтва Музика Ольга Яношівна! Щановна Ольго Яношівно! Від щирого серця вітаємо Вас з Днем народження! Хочемо

ЗАКОРДОННІ МОЖЛИВОСТІ СТАЖУВАННЯ І НАВЧАННЯ ВИКЛАДАЧІВ І СТУДЕНТІВ ФАКУЛЬТЕТУ МИСТЕЦТВЗАКОРДОННІ МОЖЛИВОСТІ СТАЖУВАННЯ І НАВЧАННЯ ВИКЛАДАЧІВ І СТУДЕНТІВ ФАКУЛЬТЕТУ МИСТЕЦТВ

Дякуючи керівництву університету, наші студенти можуть брати участь у різноманітних міжнародних програмах, фондах, літніх школах (таборах), які передбачають стажування та відкривають перспективи одержати паралельну (подвійну) освіту за кордоном. Студенти спеціальності