ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ «ПАНДА КУНГ-ФУ» В ПОДАРУНОК ДІТЯМ

«ПАНДА КУНГ-ФУ» В ПОДАРУНОК ДІТЯМ

Діти – найщиріші та найвдячніші глядачі.
Напередодні шкільних канікул студенти 33 та 34 груп мистецько-педагогічного факультету напряму підготовки «Хореографія» подарували дітям Уманській загальноосвітній школі І – ІІІ ступенів № 5 ім. В.І.Чуйкова Уманської міської ради Черкаської області танцювальну виставу «Панда кунг-фу». «Панда кунг-фу» – це проект з дисципліни «Мистецтво балетмейстера». Керівник проекту – Людмила Андрощук.
Щирі посмішки, слова вдячності, фото з учасниками вистави. Учні одразу не впізнали в головному герої (Панді) свого вчителя хореографії, студента Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини Піщаного Олександра.

«ПАНДА КУНГ-ФУ» В ПОДАРУНОК ДІТЯМ «ПАНДА КУНГ-ФУ» В ПОДАРУНОК ДІТЯМ «ПАНДА КУНГ-ФУ» В ПОДАРУНОК ДІТЯМ «ПАНДА КУНГ-ФУ» В ПОДАРУНОК ДІТЯМ

24 листопада неймовірна Панда завітала до Центру ранньої соціальної реабілітації дітей-інвалідів «Пролісок» управління праці та соціального захисту населення Уманської міської ради.

Уривки відомого мультфільму змінювались феєричними танцями Богомола, Мавпи, Тигриці, Змії, Журавля. Пригоди Панди на шляху опанування майстерності Воїна Дракона в танцювальній інтерпретації, щирі посмішки учасників вистави не залишили байдужими юних глядачів.
Приємно повідомити, що учасники заходу, зокрема керівник постановки, завідувач кафедри хореографії та художньої культури, доц. Андрощук Людмила Михайлівна та виконавці, студенти 33 та 34 груп мистецько-педагогічного факультету напряму підготовки: “Хореографія” нагороджені Подяками начальника управління праці та соціального захисту населення, депутата Черкаської обласної ради Г.М. Кучер за підготовку та проведення акції “Свято улюбленої казки” в Центрі соціальної реабілітації дітей-інвалідів “Пролісок”.

Кафедра хореографії та художньої культури УДПУ імені Павла Тичини висловлює щиру подяку директору Центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів “Пролісок” Базилєвскій Вікторії Вікторівні за високу оцінку виступу студентів.