20300, Черкаська обл., м. Умань, вул. Садова, 28

+380474432323 - деканат

+380474435308 - методист заочного відділу

English Ukrainian

ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ

Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини

ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ПЕДАГОГІЧНИЙ АРТИСТИЗМ ЯК КОМПОНЕНТ ПЕДАГОГІЧНОЇ МАЙСТЕРНОСТІ МАЙБУТНЬОГО УЧИТЕЛЯ МУЗИЧНОГО МИСТЕЦТВА

ПЕДАГОГІЧНИЙ АРТИСТИЗМ ЯК КОМПОНЕНТ ПЕДАГОГІЧНОЇ МАЙСТЕРНОСТІ МАЙБУТНЬОГО УЧИТЕЛЯ МУЗИЧНОГО МИСТЕЦТВА

Відомо, що педагогічний артистизм являє собою певний комплекс творчих якостей, які забезпечують ефективність навчально-виховного процесу на уроках музичного мистецтва. І тому їх формування і розвиток потребує з боку вчителя відповідної роботи.

Майстер-клас зі студентами факультету мистецтв, який провела старший викладач кафедри музикознавства та вокально-хорових дисциплін Надія Андріївна Балдинюк (концертмейстер – Ірина Володимирівна Бурлака), був спрямований на формування у майбутніх учителів педагогічного артистизму та розвиток елементів акторської і вокальної майстерності.

Казка-опера М. В. Лисенка, яку за програмою вивчають учні початкових класів, «живе» спілкування з дійовими особами казки, викликали в учнів та учителів міських шкіл №1, 4, 7 неймовірні емоції. Казкова постановка, що була перероблена театральною групою студентів та викладачів на сучасний лад, відбувалася в умовах шкільної аудиторії, тому і казкові герої, і глядачі, у невимушеній творчій атмосфері, були безпосередніми учасниками казкового дійства. У захваті, разом з акторами, учні виконували пісню Лисички (Погрібна С.), Рака (Козачок В.), Ведмедя (Вівич О.), Вовчика (Михайленко В.), Зайчика (Трубіцина Ю.), Кози (Павлишина М.).

Були головними діючими особами музичної казки і дід (Козачок В., його друга роль) та баба, яку майстерно виконувала Надія Андріївна, кожний раз по різному інтерпретуючи казку.

Діти гучно плескали у долоні, вигукували слова «Браво», фотографувалися з акторами і запрошували завітати ще раз до школи.

Звістка про музичний театр, створений Н. А. Балдинюк, талановитих акторів, поширилася серед закладів освіти нашого міста, тому з нетерпінням чекають наших студентів у школах № 6, міській гімназії.

Підтримати творчу співпрацю кафедри і освітніх закладів міста, з метою профорієнтаційної роботи до школи завітали завідувач кафедри музикознавства та вокально-хорових дисциплін доцент В. В. Семенчук, доцент З. М. Сирота, викладачі О. В. Прокулевич, В. А. Купчик.

Залишити відповідь

Схожі новини

ВІДБУВСЯ ДЕРЖАВНИЙ ІСПИТ ІЗ ХОРЕОГРАФІЧНОГО МИСТЕЦТВА З МЕТОДИКОЮ ВИКЛАДАННЯВІДБУВСЯ ДЕРЖАВНИЙ ІСПИТ ІЗ ХОРЕОГРАФІЧНОГО МИСТЕЦТВА З МЕТОДИКОЮ ВИКЛАДАННЯ

Сьогодні на кафедрі хореографії та художньої культури відбувся державний іспит студентів ОС «Бакалавр» заочної форми навчання спеціальності: 014 «Середня освіта. Хореографія» із хореографічного мистецтва з методикою викладання. Студенти-хореографи на належному

ЩИРО ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!ЩИРО ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

10 липня  свій День народження  відзначає   лаборант  кафедри музикознавства та  вокально – хорового мистецтва Біленька Тетяна Олександрівна.  Шановна імениннице! Від усієї душі бажаємо Вам міцного здоров’я,  душевної гармонії, благополуччя,  незмінної підтримки

ЗАПРОШУЄМО ДО УЧАСТІ В ОЛІМПІАДІ З ХОРЕОГРАФІЧНОГО МИСТЕЦТВА!ЗАПРОШУЄМО ДО УЧАСТІ В ОЛІМПІАДІ З ХОРЕОГРАФІЧНОГО МИСТЕЦТВА!

26 квітня 2024 року відбудеться VІІІ Всеукраїнська олімпіада з хореографічного мистецтва у змішаному форматі (очно/дистанційно) (далі Олімпіада), на базі кафедри хореографії та художньої культури факультету мистецтв Уманського державного педагогічного університету