ПЕДАГОГІЧНИЙ АРТИСТИЗМ ЯК КОМПОНЕНТ ПЕДАГОГІЧНОЇ МАЙСТЕРНОСТІ МАЙБУТНЬОГО УЧИТЕЛЯ МУЗИЧНОГО МИСТЕЦТВА | ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ

ПЕДАГОГІЧНИЙ АРТИСТИЗМ ЯК КОМПОНЕНТ ПЕДАГОГІЧНОЇ МАЙСТЕРНОСТІ МАЙБУТНЬОГО УЧИТЕЛЯ МУЗИЧНОГО МИСТЕЦТВА

Відомо, що педагогічний артистизм являє собою певний комплекс творчих якостей, які забезпечують ефективність навчально-виховного процесу на уроках музичного мистецтва. І тому їх формування і розвиток потребує з боку вчителя відповідної роботи.

Майстер-клас зі студентами факультету мистецтв, який провела старший викладач кафедри музикознавства та вокально-хорових дисциплін Надія Андріївна Балдинюк (концертмейстер – Ірина Володимирівна Бурлака), був спрямований на формування у майбутніх учителів педагогічного артистизму та розвиток елементів акторської і вокальної майстерності.

Казка-опера М. В. Лисенка, яку за програмою вивчають учні початкових класів, «живе» спілкування з дійовими особами казки, викликали в учнів та учителів міських шкіл №1, 4, 7 неймовірні емоції. Казкова постановка, що була перероблена театральною групою студентів та викладачів на сучасний лад, відбувалася в умовах шкільної аудиторії, тому і казкові герої, і глядачі, у невимушеній творчій атмосфері, були безпосередніми учасниками казкового дійства. У захваті, разом з акторами, учні виконували пісню Лисички (Погрібна С.), Рака (Козачок В.), Ведмедя (Вівич О.), Вовчика (Михайленко В.), Зайчика (Трубіцина Ю.), Кози (Павлишина М.).

Були головними діючими особами музичної казки і дід (Козачок В., його друга роль) та баба, яку майстерно виконувала Надія Андріївна, кожний раз по різному інтерпретуючи казку.

Діти гучно плескали у долоні, вигукували слова «Браво», фотографувалися з акторами і запрошували завітати ще раз до школи.

Звістка про музичний театр, створений Н. А. Балдинюк, талановитих акторів, поширилася серед закладів освіти нашого міста, тому з нетерпінням чекають наших студентів у школах № 6, міській гімназії.

Підтримати творчу співпрацю кафедри і освітніх закладів міста, з метою профорієнтаційної роботи до школи завітали завідувач кафедри музикознавства та вокально-хорових дисциплін доцент В. В. Семенчук, доцент З. М. Сирота, викладачі О. В. Прокулевич, В. А. Купчик.

Роздрукувати публікацію

Прокоментуй!  • лютого 27, 2018

Залишити коментарі:

   

  АКТУАЛЬНІ НОВИНИ

  23.05
  Новини УДПУ ім. Павла Тичини
  Словами відомого гімну «Vivat Academia! Vivant professores!» розпочалося засідання Урочистої академії в УДПУ імені Павла Тичини, приурочене Дню науки. Святковий захід супроводжувала виставка наукової продукції викладачів та студентів університету, а також сертифікатів учасників міжнародних програм 2017–2018 н.р., дипломів переможців [...]
  VIVAT ACADEMIA! VIVANT PROFESSORES!
  23.05
  Новини УДПУ ім. Павла Тичини
  З нагоди відзначення 10-річчя Польського культурно-освітнього центру 23 травня в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини відбулось урочисте відкриття оновленого приміщення цього структурного підрозділу. [...]
  ВІДКРИТТЯ ОНОВЛЕНОГО ПОЛЬСЬКОГО КУЛЬТУРНО-ОСВІТНЬОГО ЦЕНТРУ В УДПУ
  23.05
  Новини УДПУ ім. Павла Тичини
  По завершенню першого дня роботи міжнародної конференції «Україна і Польща: минуле, сучасне, майбутнє» усі учасники, гості, запрошені мали чудову нагоду здійснити прогулянку таємничими алеями Софіївського парку, який в усі пори року манить до себе та дарує натхнення художникам, музикантам, поетам. [...]
  ПОЕТИЧНА ЕКСКУРСІЯ СОФІЇВСЬКИМ ПАРКОМ

  НАША ПЕРЕВАГА - ЯКІСНА ОСВІТА

  Факультет мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини готує спеціалістів за трьома напрямками:

  

  КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

  Адреса: 20300, Черкаська обл., м. Умань, вул. Садова, 28
  Телефон: (04744) 3-23-23 – деканат
  Факс: (04744) 3-53-08 – методист заочного відділу
  E-mail:art_dekanat@meta.ua