ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ » ПЕРЕДНОВОРІЧНИЙ КОНЦЕРТ ІНСТРУМЕНТАЛЬНОГО ТРІО «SERBIAN STAR»

ПЕРЕДНОВОРІЧНИЙ КОНЦЕРТ ІНСТРУМЕНТАЛЬНОГО ТРІО «SERBIAN STAR»

27 грудня, на передодні новорічних свят, відбувся святковий концерт лауреатів і переможців всеукраїнських та міжнародних конкурсів, студентів-магістрантів факультету мистецтв – інструментального тріо «Serbian Star» у складі Йована Дрманіча, Дарко Марковіча і Александара Джорджевіча. Художній керівник – Владислав Гусак.

Тріо «Serbian Star» користується великою популярністю, як у колах любителів, так і професійних музикантів. Репертуар колективу складається з музичних творів у стилях вар’єте, стилізації сербського фольклору, світової класики та багато іншого. Учасниками інструментального тріо створено значну кількість обробок сербської народної музики та транскрипцій популярних мелодій.

Вони ведуть активну концертну, просвітницьку та конкурсну діяльність. Беручи участь у різноманітних мистецьких заходах, вони побували в багатьох містах України. Неодноразово підкорювали слухачів і за кордоном. І майже скрізь вони виборювали Гран-прі.

Двогодинна концертна програма промайнула однією миттю. Хлопці зачаровували публіку своєю харизмою та надзвичайно високою майстерністю володіння інструментом.

У концертній програмі прийняли участь студенти спеціальності «Хореографія», доповнивши майстерне виконання музичних творів хореографічними па. Викладач кафедри інструментального виконавства ‒ Ірина Бойко, доцент кафедри музикознавства та вокально-хорового мистецтва ‒ Наталія Пиж’янова, додали особливих фарб до окремих творів, супроводжуючи їх грою на фортепіано та чарівним вокалом.

Вітаємо учасників гурту та їхнього керівника з вдалим виступом та бажаємо подальших успіхів і процвітання! Цьогоріч хлопці залишають нас, оскільки успішно завершують навчання на факультеті мистецтв. Але двері до мистецької скарбниці нашого університету завжди відкриті. Сподіваємося на подальші зустрічі та спільні творчі проекти!

Роздрукувати публікацію

Прокоментуй!  • грудня 28, 2018

Залишити коментарі:

 

АКТУАЛЬНІ НОВИНИ

22.01
Новини УДПУ ім. Павла Тичини
Делегація Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини разом з представниками громадськості міста Умань взяла участь у загальноміському заході, присвяченому Дню Соборності України. [...]
ДЕЛЕГАЦІЯ УДПУ СТАЛА ЧАСТИНОЮ СИМВОЛІЧНОГО ЛАНЦЮГА ЄДНАННЯ УКРАЇНЦІВ
21.01
Новини УДПУ ім. Павла Тичини
Як ми раніше повідомляли, так звана «ініціативна група» надсилає анонімні листи на електронні скриньки освітніх закладів України. [...]
Шановні друзі!
21.01
Новини УДПУ ім. Павла Тичини
В Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини проходять урочистості з нагоди вручення дипломів магістра випускникам 2019 року. Вже пролунали слова привітань на адресу випускників факультету іноземних мов. [...]
В УДПУ РОЗПОЧАЛИСЯ ВИПУСКИ МАГІСТРІВ

НАША ПЕРЕВАГА - ЯКІСНА ОСВІТА

Факультет мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини готує спеціалістів за трьома напрямками:КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

Адреса: 20300, Черкаська обл., м. Умань, вул. Садова, 28
Телефон: (04744) 3-23-23 – деканат
Факс: (04744) 3-53-08 – методист заочного відділу
E-mail:art_dekanat@meta.ua