ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ » ПЕРЕГЛЯД СТУДЕНТСЬКИХ РОБІТ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ОБРАЗОТВОРЧЕ МИСТЕЦТВО»

ПЕРЕГЛЯД СТУДЕНТСЬКИХ РОБІТ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ОБРАЗОТВОРЧЕ МИСТЕЦТВО»

Роздрукувати публікацію

Наприкінці кожного семестру на кафедрі образотворчого мистецтва традиційно підводяться підсумки і оцінювання результатів роботи студентів. Не зважаючи на те, що навчання у зв’язку з карантином майже весь час проходило дистанційно, а більшість завдань з фаху – лабораторно-практичні, які виконуються у спеціально обладнаних аудиторіях під керівництвом викладачів, більшість  справилися з ними на належному рівні.

Тож 21-22 грудня відбувся перегляд академічних і творчих робіт бакалаврів і магістрів спеціальності «Образотворче мистецтво» з фахових дисциплін: рисунку, живопису, декоративно-прикладного мистецтва, художньо-прикладної графіки, теорії і практики рисунку, теорії і практики живопису, теорії і практики композиції.

Кафедрою організовано проведення перегляду у звичайному режимі, з дотриманням усіх необхідних норм безпеки під час поширення коронавірусу COVID-19:

Викладачі кафедри мали змогу оцінити студентські роботи, які виконувалися протягом першого семестру, у різних техніках і різної тематики: академічні постановки, домашні завдання, ІНДЗ, зарисовки, етюди та власні творчі роботи.

Майбутні художники-педагоги, не зважаючи на труднощі,  продемонстрували досить непоганий рівень, що свідчить про їхню наполегливість і цілеспрямованість, адже, щоб досягнути високих результатів, треба багато і систематично працювати. А особливо в нинішній ситуації!

Варто відзначити студентів, чиї роботи були найбільш вдалими і отримали найвищу оцінку педагогів-наставників: 

здобувачі ОС «бакалавр» 

1 курс: Каракада Костянтин, Святина Іван.

2 курс: Умарова Вероніка, Білова Ірина, Осауленко Олена, Кравченко Софія.

3 курс: Олійник Максим, Качур Іванна, Суміна Олена, Харитонова Марія, Рябчук Яна, Ревнюк Анна, Поліщук Надія.

4 курс: Паламарчук Андрій, Устенний Євген, Василенко Ганна, Хмарук Катерина, Колісник Марина.

ОС «магістр».

1 курс: Воєвода Валентина, Макогоненко Ірина, Закернична Дарина .

Хочеться побажати усім студентам і надалі творчого натхнення та плідної праці для отримання кращих результатів! А ще – щасливих новорічно-різдвяних свят, здоров’я і віри в свої сили! Надіємося, що в наступному семестрі повернемося до звичайного режиму навчання!

Прокоментуй!  • 29 Грудня, 2020

Залишити коментарі:

 

Контактні дані адміністратора сайту:

Телефони: (093)-188-35-45; (096)-171-61-75.
Email: kutsenko.udpu@gmail.com
Сторінка у facebook

НАША ПЕРЕВАГА - ЯКІСНА ОСВІТА

Факультет мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини готує спеціалістів за трьома напрямками:КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

Адреса: 20300, Черкаська обл., м. Умань, вул. Садова, 28
Телефон: (04744) 3-23-23 – деканат
Факс: (04744) 3-53-08 – методист заочного відділу
E-mail:art_dekanat@meta.ua

Роздрукувати публікацію