ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ПЕРЕГЛЯД СТУДЕНТСЬКИХ РОБІТ СТУДІЇ «ВЕЧІРНІЙ МАЛЮНОК»

ПЕРЕГЛЯД СТУДЕНТСЬКИХ РОБІТ СТУДІЇ «ВЕЧІРНІЙ МАЛЮНОК»

21 грудня на кафедрі образотворчого мистецтва відбувся перегляд студентських творчих робіт, які були виконані протягом навчального року в студії «Вечірній малюнок», керівником якої є доцент Анатолій Король.

На розгляд викладачів і студентів були представлені роботи, виконані у різних графічних техніках (олівець, пастель, сангіна, вугілля, кольорові олівці), на тонованому і білому папері, оформлені в паспарту.

Завдання ставились викладачем цікаві й різнопланові, що дозволяє вільно й невимушено працювати, оволодівати новими графічними техніками й матеріалами. Студенти усіх курсів із задоволенням після навчальних занять двічі на тиждень відвідували студію, удосконалюючи свою художню майстерність. Деякі роботи були відзначені викладачами кафедри, як особливо вдалі.

Дякуємо студійцям за гарну виставку, а керівнику – за кропітку працю!

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!!!ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!!!

26 грудня свій День народження відзначає майстер виробничого навчання кафедри образотворчого мистецтва Лопушан Володимир Пилипович! Шановний Володимире Пилиповичу! Щиро вітаємо Вас з Днем народження! Від усього серця зичимо доброго

ПРИВІТАННЯ ДО ДНЯ ГІДНОСТІ ТА СВОБОДИ!ПРИВІТАННЯ ДО ДНЯ ГІДНОСТІ ТА СВОБОДИ!

Шановні викладачі, дороге студентство! Щиро вітаємо Вас зі святом – Днем Гідності та Свободи! Гідність – це одна з найнеобхідніших якостей людини. Людина, сповнена почуття власної гідності, завжди посяде достойне

МАЙСТЕР-КЛАС ІЗ ПИСАНКАРСТВА «ДЕРЕВО ЖИТТЯ»МАЙСТЕР-КЛАС ІЗ ПИСАНКАРСТВА «ДЕРЕВО ЖИТТЯ»

Напередодні Великодніх свят 19 квітня 2022 року в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини для дітей молодшого шкільного віку та їх батьків, які вимушено переїхали до нашого міста з