ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ПЕРЕГЛЯДИ З ФАХОВИХ ДИСЦИПЛІН СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ОБРАЗОТВОРЧЕ МИСТЕЦТВО»!

ПЕРЕГЛЯДИ З ФАХОВИХ ДИСЦИПЛІН СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ОБРАЗОТВОРЧЕ МИСТЕЦТВО»!

Наприкінці травня на факультеті мистецтв відбувся перегляд академічних і творчих робіт студентів напряму підготовки «Образотворче мистецтво».

Викладачі кафедри образотворчого мистецтва мали змогу оцінити студентські роботи, які виконувалися протягом другого семестру. Студенти представили роботи у різних техніках і різної тематики. Академічні постановки, домашні завдання, ІНДЗ, швидкісні зарисовки, етюди та власні творчі роботи – все це результат знань, умінь і навичок з профільних предметів за другий семестр.

Юні митці продемонстрували гарний професійний рівень виконання робіт, розуміння академічного живопису та рисунку як основ вміння митця, усвідомлення необхідності багато і важко працювати, виховуючи в собі професіоналізм.

Комісія у складі авторитетних та досвідчених викладачів кафедри образотворчого мистецтва оцінили результати творчої праці студентів на кінець року. В результаті студенти отримали позитивні оцінки, як презент за сумлінну і кропітку працю!