ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ » ПЕРЕГЛЯДИ З ФАХОВИХ ДИСЦИПЛІН СТУДЕНТІВ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ОБРАЗОТВОРЧЕ МИСТЕЦТВО»

ПЕРЕГЛЯДИ З ФАХОВИХ ДИСЦИПЛІН СТУДЕНТІВ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ОБРАЗОТВОРЧЕ МИСТЕЦТВО»

Нещодавно на кафедрі образотворчого мистецтва були підведені підсумки навчально-творчої роботи студентів з фахових дисциплін, які виконувалися протягом другого семестру.

Студенти отримували завдання в системі МУДЛ і виконували їх самостійно під дистанційним керівництвом викладачів кафедри. Не дивлячись на незвичні умови роботи, більшість студентів добре справилася з навчальним навантаженням, показали належний рівень виконаних завдань!

Варто відзначити студентів, роботи яких були найбільш вдалими і отримали найвищу оцінку педагогів-наставників:

здобувачі ОС «бакалавр»

1 курс: Каракада Костянтин, Святина Іван.

2 курс: Умарова Вероніка, Бєлова Ірина, Осауленко Олена, Кравченко Софія.

3 курс: Олійник Максим, Качур Іванна, Ревнюк Анна, Суміна Олена, Харитонова Марія, Рябчук Яна.

4 курс: Паламарчук Андрій, Устенний Євген, Василенко Ганна, Хмарук Катерина, Колісник Марина.

ОС «магістр».

1 курс: Воєвода Валентина, Макогоненко Ірина, Закернична Дарина .

Хочеться побажати усім студентам гарного літнього відпочинку, міцного здоров’я і подальшого художньо-творчого зростання! Сподіваємося, що з 1 вересня навчання відбуватиметься у звичному режимі!

Прокоментуй!  • 19 Червня, 2021