ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ПЕРЕМОГА НА МІЖНАРОДНОМУ ДВОТУРОВОМУ ФЕСТИВАЛІ-КОНКУРСІ

ПЕРЕМОГА НА МІЖНАРОДНОМУ ДВОТУРОВОМУ ФЕСТИВАЛІ-КОНКУРСІ

4-7 травня 2023 року в Буковелі відбувся Міжнародний двотуровий фестиваль-конкурс «BUKOVEL-FEST».

У номінації «Оригінальне мистецтво» жанрі «Інструментальна музика» Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини представляв: студент кафедри інструментального виконавства Обідник Андрій (клас доцента Радзівіл Тетяни Анатоліївни) і став лауреатом І ступеня у V віковій категорії.

Від імені адміністрації факультету мистецтв, викладачів кафедри інструментального виконавства і студентів щиро вітаємо учасника фестивалю-конкурсу та його керівника з перемогою й бажаємо подальших творчих успіхів і професійного зростання!

ЗАПРОШУЄМО НА ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙЗАПРОШУЄМО НА ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ

22 листопада 2013 року об 11 год. в актовій залі нового корпусу Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини (Садова 28) відбудеться День відкритих дверей мистецько-педагогічного факультету. В програмі: •

Зацікавленість шанувальників мистецтва викликали талановиті роботи молоді –  студентів та випускників кафедри. Вони надзвичайно вільні в своїй творчості. Яскравий барвистий навколишній світ полонить їх уяву. Саме любов: любов до життя,

СТОРІНКАМИ ІСТОРІЇ ТАНЦЮСТОРІНКАМИ ІСТОРІЇ ТАНЦЮ