ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ПЕРЕМОГА В КОНКУРСІ ІЛЮСТРАЦІЙ ДО КАЗКИ ВИПУСКНИЦІ МИСТЕЦЬКО-ПЕДАГОГІЧНОГО ФАКУЛЬТЕТУ

Випускниця мистецько-педагогічного факультету спеціальності «Образотворче мистецтво» Виноградова Інна стала переможницею у конкурсі учнівських та студентських ілюстрацій до казки «Усі ми будемо королевами, або Казка про Маринку і Мишенятко», організатором якого є видавництво «Структури Гармонії» (м. Полтава). Конкурс спрямовано на підтримку розвитку творчої уяви та художньої майстерності дітей-школярів і студентської молоді, а також популяризацію читання серед дітей та молоді.
На конкурс надійшло більше 800 робіт від 687 учасників.Відповідно до Положення про конкурс, роботи розглядалися у двох вікових групах: школярі віком 9-13 років і студенти вищих навчальних закладів.
Наша випускниця здобула перемогу у своїй віковій категорії:

САЙТ

1 місцеВиноградова Інна Едуардівна, м. Умань Черкаської обл., Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини;
2 місце – Бережна Олеся Степанівна, м. Лисичанськ Луганської обл., Лисичанський педагогічний коледж;
3 місце – Бачинська Олеся Сергіївна, м. Київ, Київський національний університет будівництва та архітектури.
Відповідно до Положення про конкурс, переможцю буде запропоновано підписати договір з видавництвом “Структури Гармонії” на видання друкованої книги «Усі ми будемо королевами, або Казка про Маринку і Мишенятко».

Щиро радіємо за нашу талановиту випускницю, бажаємо їй подальших творчих успіхів, впевнено йти до поставленої мети, вірити в себе і свої можливості!