ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ПЕРЕМОЖНИЦЯ ФОТОКОНКУРСУ «ДІВЧИНА З ОБКЛАДИНКИ» ПРЕЗЕНТУВАЛА РЕЗУЛЬТАТИ ФОТОСЕСІЇ

Що таке фотосесія? Фотосесія – це не просто повертітися перед камерою, посидіти у зручних позах і відвідати кожний куточок фотозони. Фотосесія – це насолода від себе, від процесу, від майбутніх світлин, від вашого образу й вашого настрою. Фотосесія – це не просто гарні фото і красиві фотозони. Фотосесія – це цілий букет емоцій.

Нещодавно такий букет емоцій отримала переможниця фотоконкурсу «Дівчина з обкладинки», що відбувся на факультеті мистецтв, магістрантка спеціальності «Хореографія» – Каріна Пушкіна.

Дякуємо фотографу В’ячеславу Раушенбаху за чудові фото для нашої Каріни!

ПІСЕННИЙ ВЕРНІСАЖ – 2014ПІСЕННИЙ ВЕРНІСАЖ – 2014

27 лютого відбувся 5-й ювілейний щорічний вокальний конкурс «Пісенний вернісаж-2014». Студенти університету мали змогу продемонструвати свій талант до пісні, отримати високу оцінку від суддів та бурхливі овації від глядачів. Конкурс

ЛЕКЦІЯ СЕРГІЯ ТАРАНЕНКА: АРХЕОЛОГІЧНІ ДОСЛІДЖЕННЯ ТЕРИТОРІЇ НАЦІОНАЛЬНОГО ЗАПОВІДНИКА «КИЄВО-ПЕЧЕРСЬКА ЛАВРА»ЛЕКЦІЯ СЕРГІЯ ТАРАНЕНКА: АРХЕОЛОГІЧНІ ДОСЛІДЖЕННЯ ТЕРИТОРІЇ НАЦІОНАЛЬНОГО ЗАПОВІДНИКА «КИЄВО-ПЕЧЕРСЬКА ЛАВРА»

15 вересня на факультеті мистецтв УДПУ імені Павла Тичини відбулася відкрита гостьова онлайн-лекція українського археолога, кандидата історичних наук, завідувача науково-дослідного сектору археології Національного заповідника «Києво-Печерська лавра» Сергія ТАРАНЕНКА «Археологічні дослідження

ВІДБУВСЯ ПЕРЕГЛЯД АКАДЕМІЧНИХ І ТВОРЧИХ РОБІТ СТУДЕНТІВ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ОБРАЗОТВОРЧЕ МИСТЕЦТВО»ВІДБУВСЯ ПЕРЕГЛЯД АКАДЕМІЧНИХ І ТВОРЧИХ РОБІТ СТУДЕНТІВ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ОБРАЗОТВОРЧЕ МИСТЕЦТВО»

Напередодні новорічних свят на факультеті мистецтв відбувся перегляд академічних і творчих робіт студентів спеціальності «Образотворче мистецтво». Викладачі кафедри мали змогу оцінити студентські роботи, які виконувалися протягом першого семестру.