ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ » ПЕРСОНАЛЬНА ВИСТАВКА УМАНСЬКОГО ХУДОЖНИКА ВІКТОРА ЛІСАЧЕНКА

ПЕРСОНАЛЬНА ВИСТАВКА УМАНСЬКОГО ХУДОЖНИКА ВІКТОРА ЛІСАЧЕНКА

05 червня 2019 року у приміщенні Державного історико-архітектурного заповідника «Стара Умань» відбулося відкриття персональної виставки уманського художника, архітектора Віктора Лісаченка. З цією вагомою подією у житті митця прийшло привітати багато глядачів – шанувальників мистецтва: друзі, колеги, рідні, представники міської влади, викладачі та студенти, майбутні художники-педагоги.

Автор представив свої живописні, графічні роботи та фотографії, присвячені історичним місцям і вулицям Умані.

На полотнах зображена сакральна архітектура міста: площі, будівлі, церкви та храми, що збереглися, а також ті, які були втрачені протягом років.

Щиро вітаємо митця з такою чудовою виставкою! Бажаємо і надалі радувати нас своїми новими роботами! Натхнення, успіхів, міцного здоровʼя та реалізації задумів!

Запрошуємо усіх небайдужих до прекрасного відвідати виставку, яка демонструється у залах ДІАЗ «Стара Умань» за адресою: вул. Небесної Сотні, 31.

Прокоментуй!  • червня 11, 2019