ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ » ПЕРСОНАЛЬНА ВИСТАВКА ВОЛОДИМИРА САВЧЕНКА

ПЕРСОНАЛЬНА ВИСТАВКА ВОЛОДИМИРА САВЧЕНКА

Роздрукувати публікацію

Нещодавно викладачі кафедри образотворчого мистецтва разом зі студентами завітали на презентацію виставки живопису «На зламі століть» нашого земляка, художника-монументаліста, графіка, дизайнера Володимира Савченка, яка відбулась в залі Художнього музею.

На виставці представлено близько 100 живописних полотен. Переважна більшість робіт Володимира Савченка виконані у жанрі реалістичного живопису. Пейзажі, натюрморти та портрети вражають щирістю почуттів, наповнені світлом і душевним теплом. Представлені на виставці також і полотна в жанрі абстрактного живопису, які відрізняються надзвичайною колористичною атмосферою та віртуозністю мазка.

З вітальним словом до автора виставки звернулися: секретар Уманської міської ради Людмила Кирилюк, завідувач кафедри образотворчого мистецтва УДПУ імені Павла Тичини Ольга Музика, архітектор Юрій Єгоров, художник-живописець Борис Яцюк.

Щирі вітання приймав художник і від рідних, друзів та поціновувачів прекрасного, які побажали йому творчого натхнення та здійснення мистецьких задумів.

Запрошуємо відвідати чудову виставку, отримати естетичну насолоду від перегляду творчого звіту нашого талановитого земляка!

Прокоментуй!  • серпня 9, 2019

Залишити коментарі:

 

Контактні дані адміністратора сайту:

Телефони: (093)-188-35-45; (096)-171-61-75.
Email: kutsenko.udpu@gmail.com
Сторінка у facebook

НАША ПЕРЕВАГА - ЯКІСНА ОСВІТА

Факультет мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини готує спеціалістів за трьома напрямками:КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

Адреса: 20300, Черкаська обл., м. Умань, вул. Садова, 28
Телефон: (04744) 3-23-23 – деканат
Факс: (04744) 3-53-08 – методист заочного відділу
E-mail:art_dekanat@meta.ua

Роздрукувати публікацію