ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ПІДСУМКОВА КВАЛІФІКАЦІЙНА АТЕСТАЦІЯ МАЙБУТНІХ ПЕДАГОГІВ-ХУДОЖНИКІВ

ПІДСУМКОВА КВАЛІФІКАЦІЙНА АТЕСТАЦІЯ МАЙБУТНІХ ПЕДАГОГІВ-ХУДОЖНИКІВ

На початку першого літнього місяця в онлайн режимі (з використанням платформи Zoom) відбулася підсумкова кваліфікаційна атестація студентів заочного відділення факультету мистецтв УДПУ імені Павла Тичини спеціальності 014 Середня освіта (Образотворче мистецтво) на здобуття освітнього ступеня «бакалавр».

Так, 2 червня студенти здавали кваліфікаційний екзамен «Методика викладання образотворчого мистецтва», а 10 червня захищали дипломні роботи.

Атестація відбулася згідно затвердженого графіка, відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України №291 від 11.03.2020 р.  «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» із змінами 22.04.2020 р., розпорядження КМУ України від 24 квітня 2020 р. № 440-р., Наказу в.о. ректора П. Ю. Курмаєва № 439 о/д від 27.04.2020 р. «Про проведення літньої заліково-екзаменаційної сесії та організацію випускної атестації 2019/2020 н. р.», а також методичних рекомендацій до підготовки і проведення випускної атестації здобувачів вищої освіти зі спеціальності 014 Середня освіта (Образотворче мистецтво) в умовах дистанційного навчання (ОС «бакалавр», ОС «магістр»), схвалених на засіданні кафедри образотворчого мистецтва 07 травня 2020 року та затверджених Вченою ради факультету мистецтв (08 травня 2020 року).

Склад Екзаменаційної комісії: Жердзіцький Євген Федорович, заслужений діяч мистецтва України, професор кафедри образотворчого мистецтва (Голова ЕК); Король Анатолій Миколайович, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри образотворчого мистецтва (заступник голови ЕК), Горчинська Тетяна Сергіївна, старший лаборант, викладач кафедри образотворчого мистецтва (секретар ЕК); екзаменатори: Музика Ольга Яношівна, кандидат педагогічних наук, доцент, зав. кафедри образотворчого мистецтва; Сирота Всеволод Маркович, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри образотворчого мистецтва; Семенова Олена Віталіївна, кандидат педагогічних наук, старший викладач кафедри образотворчого мистецтва.

Екзамени розпочиналися після реєстрації на електронному ресурсі платформи Zoom Голови ЕК Жердзіцького Є.Ф., а також ідентифікації студентів-випускників. Інші члени ЕК у засобах безпеки перебували у 101 аудиторії, обладнаній необхідними засобами відео-зв’язку.

Згідно розроблених рекомендацій, студенти на екзамені називали номер білета, отримували його фото за допомогою Viber, готувалися перед відео-камерою, потім озвучували свою відповідь перед комісією, відповідали на додаткові запитання.

Захист дипломних робіт відбувався за таким же сценарієм після реєстрації усіх на платформі Zoom. Практичні творчі роботи і пояснювальні записки були представлені на розгляд комісії завчасно, а  доповідь з презентацією студенти озвучували після наданого їм слова.

Студенти справилися із завданнями на «відмінно», отримавши відповідні оцінки і схвальні відгуки викладачів – членів ЕК, наукових керівників та рецензентів, а також Голови ЕК Жердзіцького Є.Ф., який побажав випускникам не зупинятися на досягнутому, продовжувати працювати над удосконаленням своїх творчих і наукових здобутків!

Щиро дякуємо Голові ЕК та її членам за роботу! А також технічному помічнику кандидату педагогічних наук, доценту Куценку С.В.!

Вітаємо наших студентів із успішним захистом випускних кваліфікаційних робіт, присвоєнням кваліфікації вчителя образотворчого мистецтва, бакалавра середньої освіти: Надію Тарасенко, Світлану Реклізон, Катерину Могилян!

Бажаємо подальшого наукового зростання, нових перемог і творчих звершень! Нехай щастить вам у житті, дорогі випускники!