ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ » ПІДСУМКИ ІІІ РЕГІОНАЛЬНОЇ ІНТЕРНЕТ-ОЛІМПІАДИ З ХОРЕОГРАФІЧНОГО МИСТЕЦТВА

ПІДСУМКИ ІІІ РЕГІОНАЛЬНОЇ ІНТЕРНЕТ-ОЛІМПІАДИ З ХОРЕОГРАФІЧНОГО МИСТЕЦТВА

26 червня на базі кафедри хореографії та художньої культури відбулась ІІІ Регіональна Інтернет-олімпіада з хореографічного мистецтва.

Відео номери учасників олімпіади оцінювало кваліфіковане журі до складу якого увійшли викладачі кафедри: завідувачка кафедри хореографії та художньої культури, кандидат педагогічних наук, професор Андрощук Людмила Михайлівна; кандидат педагогічних наук, доцент кафедри хореографії та художньої культури Куценко Сергій Володимирович; кандидат педагогічних наук, доцент кафедри хореографії та художньої культури Бикова Ольга Вікторівна, викладач кафедри хореографії та художньої культури Тандитна Ірина Сергіївна.

Протягом двох тижнів журі мало можливість насолоджуватись переглядом відео номерів танцювальних композицій конкурсантів, які представили на розсуд свої дійсно креативні авторські постановки.

Хореографічні композиції оцінювались за такими критеріями :

• композиційна побудова (художня ідея, оригінальність);
  • хореографічно-виконавська майстерність (технічна, артистична, пластично-інтонаційна);
  • загальне враження.

Викладачі кафедри хореографії та художньої культури дякують всім учасникам олімпіади за чудові постановки, за яскраві враження отриманих під час перегляду номерів! Дипломи олімпіади отримують найталановитіші й найкреативніші конкурсанти!

Отже, за результатами ІІІ Регіональної Інтернет-олімпіади з хореографічного мистецтва дипломи ІІІ ступеня отримують:

Дипломами ІІ ступеня нагороджуються:

• Подковко Юлія Андріївна, Уманська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3. Хореографічна композиція «Bad girl»;
  • Мартинюк Карина Володимирівна. Чогодарівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ». Хореографічна композиція «Bird Set Free»;
  • Кішлали Валерія Сергіївна. Хореографічний колектив «Салма» Студія сучасного танцю «STAR». Хореографічні композиції «Belly dance», «Дихання сходу». Керівник – Шимчик Оксана Іванівна;
  • Лисенко Юлія Андріївна, Маловисківська ДШМ. Хореографічна композиція «Козачок». Керівник – Покуц Валентина Василівна.

Дипломами І ступеня нагороджуються:

Вітаємо переможців! Бажаємо нових творчих звершень та відкриттів!!!

Дякуємо керівникам хореографічних колективів за високий професіоналізм у підготовці учасників олімпіади. Зичимо міцного здоров’я та успіхів у творчій діяльності!!!

*для завнтаження диплому натисніть на своє прізвище

1 коментар  • 27 Червня, 2020