ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ » ПІДСУМКИ ІV РЕГІОНАЛЬНОЇ УЧНІВСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА

ПІДСУМКИ ІV РЕГІОНАЛЬНОЇ УЧНІВСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА

Роздрукувати публікацію

18 червня 2020 року на кафедрі образотворчого мистецтва, факультету мистецтв було проведено підсумки в режимі онлайн з використанням платформи ZOOM з ІV Регіональної учнівської олімпіади з образотворчого мистецтва, У якій взяли участь учні 8-11 класів закладів загальної середньої освіти та позашкільних закладів (студій, гуртків тощо)

Учасники Олімпіади надсилали на електрону пошту кафедри свої авторські творчі роботи в різних художніх техніках і показали досить високий результат практичних умінь.

Роботи учасників олімпіади оцінювало журі у складі викладачів кафедри образотворчого мистецтва: завідувач кафедри, кандидат педагогічних наук, доцент Ольга Музика; доцент кафедри Леонід Базильчук, старший викладач кафедри Олена Семенова.

Складно було визначитися з призовими місцями, адже всі роботи були достойні і заслуговували найвищого балу. Отож розглянувши всі роботи журі визначило 4 номінації: графіка, живопис, декоративно-прикладне мистецтво, скульптура.

В Олімпіаді взяли участь учні таких навчальних закладів:

Уманська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5 ім. В. І. Чуйкова, (педагог – Половець Діана Станіславівна);

Уманська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 11 імені М. П. Бажана (педагог – Бутенко Галина Борисівна);

Уманський НВК “ЗОШ І-ІІІ ступенів № 7 – колегіум” (педагог – Петрова Юлія Ігорівна);

НВК “Уманська міська гімназія – школа естетичного виховання” (педагог – Світлична Майя Едуардівна);

Уманський навчально-виховний комплекс “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 10 – медична гімназія” (педагог – Очеретяна Людмила Михайлівна)

Уманська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №14 (педагог – Нижник Людмила Михайлівна);

Уманська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №9 (педагог – Краковська Анна Іванівна)

Уманський навчально-виховний комплекс № 17 “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад” (педагог – Козиненко Тетяна Іванівна)

Уманська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3 (педагог – Дашкевич Людмила Володимирівна)

Шукайводський навчально-виховний комплекс “Дошкільний навчальний заклад-загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів” Христинівської районної ради Черкаської області (педагог – Кондратюк Наталія Вікторівна)

Христинівська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1 ім. О. Є. Корнійчука (педагог – Кондратюк Наталія Вікторівна)

Слободищенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Іллінецької районної ради Вінницької області (педагог – Качур Вікторія Вікторівна)

Приватна студія «АртПростір», м. Умань (викладач – Парфенюк Лариса)

У номінації «Графіка» місця поділилися таким чином:

І місце – Святина Іван (Уманський НВК № 17), Качур Оксана – (Слободищенська ЗОШ)

ІІ місце – Семенова Дар’я (Уманський НВК № 10), Сичук Ліана, Герасименко Максим (НВК “Уманська міська гімназія – школа естетичного виховання”)

ІІІ місце – Гнусенко Євгенія (Христинівська спеціалізована школа № 1)

У найчисельнішій номінації «Живопис» розподілилися місця таким чином:

І місце – Козачинська Аріна (Уманська ЗОШ № 3), Вихренко Владислава ( Уманський НВК № 7), Уголькова Олександра , Мартиненко Даніела (НВК “Уманська міська гімназія – школа естетичного виховання”)), Романюк Марія (Уманська ЗОШ № 5), Безлюдна Ольга (Уманська ЗОШ № 11)

ІІ місце – Борщевська Маргарита (Уманська ЗОШ № 9), Титаренко Дар’я (Уманський НВК № 10), Аль-Хасан Ая (НВК “Уманська міська гімназія – школа естетичного виховання”), Яворська Тетяна (Уманська ЗОШ № 14), Гонта Крістіна, Поляченко Марія, Патлюк Анна, Берташуте Даніела (Студія «АртПростір»), Попова Олександра, Добровольська Даная (Уманська ЗОШ № 5).

ІІІ місце – Карплюк Ілля, Кулібаба Михайло (Уманський НВК № 10), Єфіменко Валерія (Уманський НВК № 17), Сілко Владислава, Цехмайструк Ангеліна (Христинівська спеціалізована школа №1 ), Осипенко Аліна, Бишук Анастасія (Студія «АртПростір»).

Номінацію «Декоративно-прикладне мистецтво» розділили так:

І місце – Стьосова Вікторія, Хуторянська Надія, Вихренко Владислава (Христинівська спеціалізована школа №1)

ІІ місце – Йокало Діана (Шукайводський НВК), Бурлака Вікторія (Христинівська спеціалізована школа №1), Зубіцький Євгеній, Мартиненко Даніела (НВК “Уманська міська гімназія – школа естетичного виховання”)

ІІІ місце – Зубко Єлизавета, Герасименко Максим (НВК “Уманська міська гімназія – школа естетичного виховання”), Брижата Анастасія, Мамон Марія, Славічек Ірина (Шукайводський НВК), Суворова Валерія (Христинівська спеціалізована школа №1 ).

Номінація «Скульптура»:

І місце – Мартиненко Даніела (НВК “Уманська міська гімназія – школа естетичного виховання”)

ІІ місце – Аль-Хасан Ая (НВК “Уманська міська гімназія – школа естетичного виховання”)

ІІІ місце – Юрчук Анастасія (НВК “Уманська міська гімназія – школа естетичного виховання”)

Дипломи для скачування будуть доступні на сайті факультету з 24.06.2020.

Щиро дякуємо всім учасникам олімпіади та їхнім педагогам! Бажаємо подальших творчих звершень і перемог!

Прокоментуй!  • 23 Червня, 2020

Залишити коментарі:

 

Контактні дані адміністратора сайту:

Телефони: (093)-188-35-45; (096)-171-61-75.
Email: kutsenko.udpu@gmail.com
Сторінка у facebook

НАША ПЕРЕВАГА - ЯКІСНА ОСВІТА

Факультет мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини готує спеціалістів за трьома напрямками:



КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

Адреса: 20300, Черкаська обл., м. Умань, вул. Садова, 28
Телефон: (04744) 3-23-23 – деканат
Факс: (04744) 3-53-08 – методист заочного відділу
E-mail:art_dekanat@meta.ua

Роздрукувати публікацію