Головна » НОВИНИ САЙТУ » ПІДСУМКИ РЕГІОНАЛЬНОГО ІНТЕРНЕТ-КОНКУРСУ ХУДОЖНЬОЇ ТВОРЧОСТІ «ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!»

ПІДСУМКИ РЕГІОНАЛЬНОГО ІНТЕРНЕТ-КОНКУРСУ ХУДОЖНЬОЇ ТВОРЧОСТІ «ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!»

Роздрукувати публікацію

Підведено підсумки Регіонального  інтернет-конкурсу художньої творчості «ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!», який проходив на кафедрі образотворчого мистецтва

Конкурс проводився серед вихованців та учнів закладів загальної середньої освіти, позашкільних навчальних закладів мистецького спрямування Черкащини,  віком від 7 до 18 років у таких вікових категоріях: 7-10 років (молодша вікова категорія); 11-14 років (середня вікова категорія); 15-17 років (старша вікова категорія).

Учасники конкурсу представили на розгляд журі свої авторські творчі роботи в таких художніх техніках: графіка,  живопис,  DIGITAL ART (Цифрове мистецтво).

Усі конкурсанти приємно вразили своєю креативністю та  високою майстерністю.

Роботи були чудові й різнопланові, тому складно було вирішити, яка заслуговує найвищий бал!

Усі учасники конкурсу нагороджені дипломами різного ступеня, а їхні керівники – подяками.

Автори найкращих робіт  отримали вищий ступінь нагороди ГРАН-ПРІ та грошові винагороди.

За результатами конкурсу ГРАН-ПРІ  отримують:

Шевченко Владислав (молодша вікова категорія) у номінації «живопис» учень НВК «Уманська міська гімназія – школа естетичного виховання»;

Джугостранська Ірина (середня вікова категорія) у номінації «Digital Art» учениця Уманської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №14;

Солод Анна (середня вікова категорія) у номінації «живопис»  учениця НВК «Уманська міська гімназія – школа естетичного виховання»;

Кундельська Валерія (середня вікова категорія) у номінації «графіка» учениця Уманської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №14;

Гонтар Антон (середня вікова категорія) у номінації «живопис» учень НВК «Уманська міська гімназія – школа естетичного виховання»;

Буряк Олександра (середня вікова категорія) у номінації «живопис» учениця Уманської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5 ім.В.І.Чуйкова .

Дипломи переможця І ступеня  отримують:

Мазуренко Марія,  Разобей Ілля , Смульська Ольга , Стеценко Кароліна, Зрайченко Максим , Козоріз Олександра , Костюк Анна , Мисько Олександра , Радіонова Поліна , Раушенбах Аделіна , Шевченко Вікторія, Яремчук Дар’я , Телещук Заріна  – НВК «Уманська міська гімназія – школа естетичного виховання»;

Ситник Крістіна,  Черній Артем,  Гавришенко Анастасія, Мельник Діана –   Уманська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5 ім.В.І.Чуйкова;

Карпенко Віра,  Бамбула  Валерія ,  Майборода  Анна – УНВК «загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №7 – колегіум»;

Гончарук  Володимир  – Уманська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №9;

Богуш Софія, Макарова Тетяна, Лапуцька  Валерія  – Уманська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №11 ім. М.П. Бажана;

Булеца Анна – Уманська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №14;

Боляча Вікторія,  Коленченко Віталіна ,  Тіткова  Анастасія  –  Верхняцька дитяча школа мистецтв;

Тернесюк Владислав,  Жук  Софія,  Романюк Анна,  Шаповал Крістіна  –Христинівська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №1 ім. О.Є. Корнійчука;

Андрущенко Вікторія,  Піддубняк Вероніка –  Жашківська спеціалізована школа №1 з поглибленим вивченням окремих предметів.

Щиро дякуємо всім вчителям і викладачам образотворчого мистецтва, які підготували учасників олімпіади:

Світличній Майї Едуардівні,  Петровій Юлії Ігорівні – НВК «Уманська міська гімназія – школа естетичного виховання»;

Половець Діані Станіславівні – Уманська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5 ім.В.І.Чуйкова;

Олійнику Григорію  – Уманська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №9;

Бутенко Галині Борисівні – Уманська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №11 ім. М.П. Бажана;

Нижник Людмилі Михайлівні – Уманська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 14;

Щербатюк Ганні Вікторівні, Бондар Людмилі Володимирівні – УНВК «Загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 10 – медична гімназія»;

Коротинській Ірині Вікторівні, Кроник Ользі Павлівні – Верхняцька дитяча школа мистецтв;

Деркач Тетяні Олексіївні – Жашківська спеціалізована школа №1 з поглибленим вивченням окремих предметів;

Дунаєвій  Ліні  Володимирівні – Уманський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №7 – колегіум»;

Мустафіній Галині  Іванівні – НВК «Уманська міська гімназія – школа

естетичного виховання»;

Павлова Алла Анатоліївна – Студія образотворчого мистецтва, Уманський міський центр позашкільної освіти “Територія творчості”;

Козиненко Тетяні  Михайлівні – Уманський навчально-виховний комплекс №17 «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад»;

Кондратюк  Наталії  Вікторівні – Христинівська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №1 ім. О.Є. Корнійчука;

Шепель Тетяні Валеріївні – Бердянська дитяча художня школа, Академія “Шаг” Графічний дизайн;

Антонь Марині Юріївні – Санаторна школа з дошкільниками групами комунального закладу вищої освіти “Хортицька національна навчально-реабілітаційна академія”.

Бажаємо всім творчого натхнення, перемоги, тепла і добра, здійснення планів і втілення мрій! Нехай все буде добре і все буде Україна!

7 Червня, 2022

КОНТАКТНІ ДАНІ АДМІНІСТРАТОРА САЙТУ

Анатолій Петренко
Телефон: +38 (097)-634-23-02
Email: fm@udpu.edu.ua
Сторінка у facebook

НАША ПЕРЕВАГА - ЯКІСНА ОСВІТА

Факультет мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини готує спеціалістів за трьома напрямками:

КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

Адреса: 20300, Черкаська обл., м. Умань, вул. Садова, 28
Телефон: (04744) 3-23-23 – деканат
Факс: (04744) 3-53-08 – методист заочного відділу
E-mail:art_dekanat@meta.ua

Роздрукувати публікацію