ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ » ПІДСУМКИ ТВОРЧОГО ІНТЕРНЕТ-ПРОЕКТУ «МІЙ ДІМ – МОЯ УКРАЇНА»

ПІДСУМКИ ТВОРЧОГО ІНТЕРНЕТ-ПРОЕКТУ «МІЙ ДІМ – МОЯ УКРАЇНА»

На кафедрі образотворчого мистецтва було підведено підсумки регіонального творчого інтернет-проекту, дитячої та юнатської творчості ініційованого кафедрою та «Малою академією народного мистецтва».

Усі учасники проекту «Мій дім – моя Україна» нагороджені грамотами, а їхні керівники – дипломами за творчу співпрацю.

Учасники інтернет-конкурсу:
1. Сулима Анна, 11 років, студія образотворчого мистецтва міського Будинку дитячої та юнацької творчості (м. Умань).
2. Попелишко Анастасія, 8 років, студія образотворчого мистецтва міського Будинку дитячої та юнацької творчості (м. Умань).
3. Чернієнко Анна-Єлизавета, студія образотворчого мистецтва міського Будинку дитячої та юнацької творчості (м. Умань).
4. Сліпенко Єлізавета, 7 років, студія образотворчого мистецтва міського Будинку дитячої та юнацької творчості (м. Умань).
5. Бурлака Валерія, 8 років, студія образотворчого мистецтва міського Будинку дитячої та юнацької творчості (м. Умань).
6. Юзвенко Тарас, 1 клас, Скалівський НВК «ЗШ І-ІІ ст. – ДНЗ» (с. Скалівка, Жашківський р-н, Черкаська обл).
7. Федечко Тетяна, 4 клас, Скалівський НВК «ЗШ І-ІІ ст. – ДНЗ» (с. Скалівка, Жашківський р-н, Черкаська обл).
8. Каушан Яна, 4 клас, Скалівський НВК «ЗШ І-ІІ ст. – ДНЗ» (с. Скалівка, Жашківський р-н, Черкаська обл).
9. Бурчак Людмила, Христинівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Христинівської районної ради Черкаської області (м. Христинівка).
10. Білецька Вероніка, Христинівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Христинівської районної ради Черкаської області (м. Христинівка).
11. Ткачук Анастасія, Христинівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Христинівської районної ради Черкаської області (м. Христинівка).
12. Мельник Аліна, Христинівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Христинівської районної ради Черкаської області (м. Христинівка).
13. Руденко Анна, учениця закладу загальної середньї освіти №5 (м. Умань).
14. Видай Ельвіра, Шельпахівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів (с. Шельпахівка, Христинівський р-н, Черкаська обл).
15. Куц Олександр, Шельпахівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів (с. Шельпахівка, Христинівський р-н, Черкаська обл).
16. Страдецька Олександра Романівна, Шельпахівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів (с. Шельпахівка, Христинівський р-н, Черкаська обл).
17. Красновид Анна, Дошкільний навчальний заклад ясла-садок комбінованого типу №15 (м. Умань).
18. Прилуцька Вікторія, Дошкільний навчальний заклад ясла-садок комбінованого типу №15 (м. Умань).
19. Селезень Дар’я, 10 клас, Смілянська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 1 (м. Сміла).
20. Гетьман Наталія, 11 – А клас, Смілянська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 1 (м. Сміла).
21. Литвин Анастасія, 10 – Б клас, Смілянський НВК “ЗОШ І ступеня – гімназія ім. В.Т. Сенатора” (м. Сміла).
22. Собченко Альона, 10 – Б клас, Смілянський НВК “ЗОШ І ступеня – гімназія ім. В.Т. Сенатора” (м. Сміла).
23. Кравченко Анна, 9 – Б клас, Смілянський НВК “ЗОШ І ступеня – гімназія ім. В.Т. Сенатора” (м. Сміла).
24. Сатановська Маша, 6 років, старша група ДНЗ №18 (м. Умань).
25. Журавльова Анастасія, старша група ДНЗ №18 (м. Умань).
26. Савін Святослав, 5 років, ДНЗ №3 (м. Умань).
27. Волошин Матвій, 6 років, ДНЗ №3 (м. Умань).
28. Марценюк Дар’я, образотворчий відділ НВК “Уманська міська гімназія – школа естетичного виховання (м. Умань).
29. Новак Аліна – образотворчий відділ НВК “Уманська міськ,а гімназія – школа естетичного виховання (м. Умань).
30. Вітьман Дарина – образотворчий відділ НВК “Уманська міська гімназія – школа естетичного виховання (м. Умань).

Подяка за творчу співпрацю виноситься керівникам учасників проекту:
1. Кутецька Зоя Іванівна – вчитель образотворчого мистецтва Скалівського НВК «ЗШ І-ІІ ст. – ДНЗ» (с. Скалівка, Жашківський р-н, Черкаська обл).
2. Цимбал Світлана Миколаївна – вчитель образотворчого мистецтва Христинівської ЗОШ №2 (м. Христинівка).
3. Половець Діана Станіславівна – вчитель образотворчого мистецтва ЗЗСО №5 (м. Умань).
4. Марченко Олександр Дмитрович – вчитель образотворчого мистецтва Шельпахівської ЗОШ (с. Шельпахівка, Христинівський р-н, Черкаська обл).
5. Бурлаченко Світлана Юріївна – вихователь дошкільного навчального закладу, ясла-садок №15 (м. Умань ).
6. Фоміна Н. Е. вчитель образотворчого мистецтва Смілянської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів №1 (м. Сміла).
7. Цвєтненко Л.О. вчитель образотворчого мистецтва Смілянського НВК “ЗОШ І ступеня – гімназія ім. В.Т. Сенатора (м. Сміла).
8. Новосьолова Інна Анатоліївна – керівник гуртка образотворчого мистецтва, вихователь І категорії ДНЗ №18 (м. Умань).
9. Кулик Ірина Ігорівна – вихователь ДНЗ №3 (м. Умань).
10. Ліщук Наталія Миколаївна – вчитель образотворчого мистецтва НВК «Уманська міська гімназія школа естетичного виховання» (м. Умань ).
11. Строй Регіна Леонідівна – вчитель образотворчого мистецтва міського Будинку дитячої та юнацької творчості (м. Умань ).

Дякуємо всім за творчі пошуки, бажаємо натхнення та оптимізму, віри в себе! Надіємось на нові зустрічі!

Галерея робіт учасників проекту

Роздрукувати публікацію

Прокоментуй!  • червня 3, 2018

Залишити коментарі:

 

АКТУАЛЬНІ НОВИНИ

21.02
Новини УДПУ ім. Павла Тичини
20 лютого 2019 року в Уманському державному педагогічному університеті відбувся І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Педагогіка». В олімпіаді взяли участь 22 студенти, які мають високий рейтинг за результатами навчальної діяльності. [...]
І ЕТАП ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ СТУДЕНТСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З ДИСЦИПЛІНИ «ПЕДАГОГІКА»
21.02
Новини УДПУ ім. Павла Тичини
З нагоди Міжнародного Дня рідної мови в Центральній бібліотеці для дорослих відбулась поетична зустріч «У слові ріднім – голос України і чебрецеві пахощі землі». [...]
УЧАСНИЦЮ УНІВЕРСИТЕТСЬКОГО ЛІТОБ’ЄДНАННЯ ІМЕНІ М.БАЖАНА НАТАЛІЮ КУЧЕРЕНКО НАГОРОДЖЕНО ГРАМОТОЮ УМАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
21.02
Новини УДПУ ім. Павла Тичини
21 лютого усі нації та народи відзначають Міжнародний день рідної мови, проголошений на ХХХ сесії Генеральної конференції ЮНЕСКО у 1999 році в Парижі як день підтримки мовного та культурного різноманіття і багатомовності. [...]
ВІТАЄМО ІЗ МІЖНАРОДНИМ ДНЕМ РІДНОЇ МОВИ!

НАША ПЕРЕВАГА - ЯКІСНА ОСВІТА

Факультет мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини готує спеціалістів за трьома напрямками:



КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

Адреса: 20300, Черкаська обл., м. Умань, вул. Садова, 28
Телефон: (04744) 3-23-23 – деканат
Факс: (04744) 3-53-08 – методист заочного відділу
E-mail:art_dekanat@meta.ua