ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ПІДСУМКИ ТВОРЧОГО ІНТЕРНЕТ-ПРОЕКТУ «МІЙ ДІМ – МОЯ УКРАЇНА»

ПІДСУМКИ ТВОРЧОГО ІНТЕРНЕТ-ПРОЕКТУ «МІЙ ДІМ – МОЯ УКРАЇНА»

На кафедрі образотворчого мистецтва було підведено підсумки регіонального творчого інтернет-проекту, дитячої та юнатської творчості ініційованого кафедрою та «Малою академією народного мистецтва».

Усі учасники проекту «Мій дім – моя Україна» нагороджені грамотами, а їхні керівники – дипломами за творчу співпрацю.

Учасники інтернет-конкурсу:
1. Сулима Анна, 11 років, студія образотворчого мистецтва міського Будинку дитячої та юнацької творчості (м. Умань).
2. Попелишко Анастасія, 8 років, студія образотворчого мистецтва міського Будинку дитячої та юнацької творчості (м. Умань).
3. Чернієнко Анна-Єлизавета, студія образотворчого мистецтва міського Будинку дитячої та юнацької творчості (м. Умань).
4. Сліпенко Єлізавета, 7 років, студія образотворчого мистецтва міського Будинку дитячої та юнацької творчості (м. Умань).
5. Бурлака Валерія, 8 років, студія образотворчого мистецтва міського Будинку дитячої та юнацької творчості (м. Умань).
6. Юзвенко Тарас, 1 клас, Скалівський НВК «ЗШ І-ІІ ст. – ДНЗ» (с. Скалівка, Жашківський р-н, Черкаська обл).
7. Федечко Тетяна, 4 клас, Скалівський НВК «ЗШ І-ІІ ст. – ДНЗ» (с. Скалівка, Жашківський р-н, Черкаська обл).
8. Каушан Яна, 4 клас, Скалівський НВК «ЗШ І-ІІ ст. – ДНЗ» (с. Скалівка, Жашківський р-н, Черкаська обл).
9. Бурчак Людмила, Христинівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Христинівської районної ради Черкаської області (м. Христинівка).
10. Білецька Вероніка, Христинівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Христинівської районної ради Черкаської області (м. Христинівка).
11. Ткачук Анастасія, Христинівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Христинівської районної ради Черкаської області (м. Христинівка).
12. Мельник Аліна, Христинівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Христинівської районної ради Черкаської області (м. Христинівка).
13. Руденко Анна, учениця закладу загальної середньї освіти №5 (м. Умань).
14. Видай Ельвіра, Шельпахівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів (с. Шельпахівка, Христинівський р-н, Черкаська обл).
15. Куц Олександр, Шельпахівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів (с. Шельпахівка, Христинівський р-н, Черкаська обл).
16. Страдецька Олександра Романівна, Шельпахівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів (с. Шельпахівка, Христинівський р-н, Черкаська обл).
17. Красновид Анна, Дошкільний навчальний заклад ясла-садок комбінованого типу №15 (м. Умань).
18. Прилуцька Вікторія, Дошкільний навчальний заклад ясла-садок комбінованого типу №15 (м. Умань).
19. Селезень Дар’я, 10 клас, Смілянська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 1 (м. Сміла).
20. Гетьман Наталія, 11 – А клас, Смілянська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 1 (м. Сміла).
21. Литвин Анастасія, 10 – Б клас, Смілянський НВК “ЗОШ І ступеня – гімназія ім. В.Т. Сенатора” (м. Сміла).
22. Собченко Альона, 10 – Б клас, Смілянський НВК “ЗОШ І ступеня – гімназія ім. В.Т. Сенатора” (м. Сміла).
23. Кравченко Анна, 9 – Б клас, Смілянський НВК “ЗОШ І ступеня – гімназія ім. В.Т. Сенатора” (м. Сміла).
24. Сатановська Маша, 6 років, старша група ДНЗ №18 (м. Умань).
25. Журавльова Анастасія, старша група ДНЗ №18 (м. Умань).
26. Савін Святослав, 5 років, ДНЗ №3 (м. Умань).
27. Волошин Матвій, 6 років, ДНЗ №3 (м. Умань).
28. Марценюк Дар’я, образотворчий відділ НВК “Уманська міська гімназія – школа естетичного виховання (м. Умань).
29. Новак Аліна – образотворчий відділ НВК “Уманська міськ,а гімназія – школа естетичного виховання (м. Умань).
30. Вітьман Дарина – образотворчий відділ НВК “Уманська міська гімназія – школа естетичного виховання (м. Умань).

Подяка за творчу співпрацю виноситься керівникам учасників проекту:
1. Кутецька Зоя Іванівна – вчитель образотворчого мистецтва Скалівського НВК «ЗШ І-ІІ ст. – ДНЗ» (с. Скалівка, Жашківський р-н, Черкаська обл).
2. Цимбал Світлана Миколаївна – вчитель образотворчого мистецтва Христинівської ЗОШ №2 (м. Христинівка).
3. Половець Діана Станіславівна – вчитель образотворчого мистецтва ЗЗСО №5 (м. Умань).
4. Марченко Олександр Дмитрович – вчитель образотворчого мистецтва Шельпахівської ЗОШ (с. Шельпахівка, Христинівський р-н, Черкаська обл).
5. Бурлаченко Світлана Юріївна – вихователь дошкільного навчального закладу, ясла-садок №15 (м. Умань ).
6. Фоміна Н. Е. вчитель образотворчого мистецтва Смілянської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів №1 (м. Сміла).
7. Цвєтненко Л.О. вчитель образотворчого мистецтва Смілянського НВК “ЗОШ І ступеня – гімназія ім. В.Т. Сенатора (м. Сміла).
8. Новосьолова Інна Анатоліївна – керівник гуртка образотворчого мистецтва, вихователь І категорії ДНЗ №18 (м. Умань).
9. Кулик Ірина Ігорівна – вихователь ДНЗ №3 (м. Умань).
10. Ліщук Наталія Миколаївна – вчитель образотворчого мистецтва НВК «Уманська міська гімназія школа естетичного виховання» (м. Умань ).
11. Строй Регіна Леонідівна – вчитель образотворчого мистецтва міського Будинку дитячої та юнацької творчості (м. Умань ).

Дякуємо всім за творчі пошуки, бажаємо натхнення та оптимізму, віри в себе! Надіємось на нові зустрічі!

Галерея робіт учасників проекту