ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ПІДСУМКИ VІІ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З ХОРЕОГРАФІЧНОГО МИСТЕЦТВА

ПІДСУМКИ VІІ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З ХОРЕОГРАФІЧНОГО МИСТЕЦТВА

В рамках відзначення Міжнародного Дня танцю на базі кафедри хореографії та художньої культури відбулась VІІ Всеукраїнська олімпіада з хореографічного мистецтва.

Відео номери учасників олімпіади оцінювало кваліфіковане журі до складу якого увійшли викладачі кафедри: завідувачка кафедри хореографії та художньої культури, кандидат педагогічних наук, доцент Бикова Ольга Вікторівна; кандидат педагогічних наук Сизоненко Вікторія Анатоліївна; викладач кафедри хореографії та художньої культури Маркіна Вікторія Василівна; викладач кафедри хореографії та художньої культури Подгорінова Анастасія Юріївна; викладач кафедри хореографії та художньої культури Тандитна Ірина Сергіївна.

Хореографічні композиції оцінювались за такими критеріями:

І блок: Вербальне представлення максимально оцінюється в 20 балів. Враховується актуальність теми та оригінальність ідеї.

ІІ блок:

– композиційна побудова (художня ідея, оригінальність) (максимум 10 балів);

– хореографічно-виконавська майстерність (технічна, артистична,

пластично-інтонаційна) (максимум 10 балів);

– загальне враження (максимум 10 балів).

Викладачі кафедри хореографії та художньої культури дякують всім учасникам олімпіади за чудові постановки, за яскраві враження отриманих під час перегляду номерів! Дипломи олімпіади отримують найталановитіші й найкреативніші конкурсанти!

Вітаємо переможців! Бажаємо нових творчих звершень та відкриттів!!!

Дякуємо керівникам хореографічних колективів за високий професіоналізм у підготовці учасників олімпіади. Зичимо міцного здоров’я та успіхів у творчій діяльності!!!

МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ СОЛІДАРНОСТІ ЛЮДЕЙМІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ СОЛІДАРНОСТІ ЛЮДЕЙ

Сьогодні ми відзначаємо чудове свято ‒ Міжнародний день солідарності людей. Це свято тих, хто в цей непростий час прагне зрозуміти і, почувши заклик про допомогу, відгукнутися на нього. Тих, хто

ЗАПРОШУЄМО НА КОНЦЕРТ ІНСТРУМЕНТАЛЬНОЇ МУЗИКИЗАПРОШУЄМО НА КОНЦЕРТ ІНСТРУМЕНТАЛЬНОЇ МУЗИКИ

Шановні відвідувачі сайту! Запрошуємо вас на концерт інструментальної музики, який відбудеться 26 травня 2014 року о 15:00 годині в актовій залі Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини. У програмі