ПІСЕННИЙ ВЕРНІСАЖ – 2014 | ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ

ПІСЕННИЙ ВЕРНІСАЖ – 2014

27 лютого відбувся 5-й ювілейний щорічний вокальний конкурс «Пісенний вернісаж-2014». Студенти університету мали змогу продемонструвати свій талант до пісні, отримати високу оцінку від суддів та бурхливі овації від глядачів.
Конкурс оцінювали справедливе та висококваліфіковане журі: голова профкому університету, канд. сільськогосподарських наук, доцент Осадчий Олександр Семенович; канд. пед. наук, доцент кафедри музичного мистецтва, керівник інструментальних ансамблів «Акварелі» та «Музичні візерунки» Калабська Віра Степанівна; ст. викладач кафедри музичного мистецтва Радченко Світлана Миколаївна; канд. пед. наук, доцент Гусак Владислав Анатолійович та директор студмістечка Деренюк Лариса Леонідівна.

Журі

Мистецько-педагогічний факультет був найактивнішим, адже у конкурсі виступило 9 учасників!
Троє учасників, Маргарита Кучеренко (студентка 21 групи спеціальності «Хореографія»), Оксана Кошолап (студентка 31 групи спеціальності «Музичне мистецтво») та дует у складі Анастасії Шинкарук та Юлії Фарисей (студентки 12 групи спеціальності «Музичне мистецтво») отримали дипломи за участь.

Кучеренко Дует 001

Новостворений вокально-інструментальний ансамбль «Ідея» (керівник – студент 41 групи спеціальності «Музичне мистецтво» Ярослав Бакал) було нагороджено дипломом за участь у номінації «Оригінальність ансамблевого звучання».

0074

Олександр Борткевич (студент 34 групи спеціальності «Хореографія») отримав диплом за участь у номінації «Голос надії».

Борткевич

Дипломом за участь у номінації «Відкриття року» було нагороджено Анастасію Шинкарук (студентку 12 групи спеціальності «Музичне мистецтво»).

Шинкарук

Яна Замрій (студентка 41 групи спеціальності «Музичне мистецтво») отримала диплом за участь у номінації «Висока виконавська майстерність».

002

Дипломом за участь у номінації «Золотий чоловічий голос» було нагороджено Богдана Плахотнього (студента 41 групи спеціальності «Музичне мистецтво»).

Плахотній

І вже третій рік поспіль перемогу здобувають студенти саме нашого факультету! Цього року володарем Гран-Прі вокального конкурсу «Пісенний вернісаж-2014» став студент 42 групи спеціальності «Музичне мистецтво» Олександр Коломієць!

Коломієць

Щиро вітаємо Олександра з перемогою і всіх учасників з достойними яскравими виступами! Бажаємо нашим талановитим студентам міцного здоров’я та подальших творчих успіхів!
Святковим подарунком для всіх учасників став виступ Народного аматорського ансамблю сучасного танцю “Візаві” (Художній керівник – Людмила Андрощук) із хореографічними композиціями “Танго над прірвою” та “Сонце Іспанії”.

Шпак Візаві

Всі

Роздрукувати публікацію

6 коментарів  • лютого 28, 2014

Коментарі

Маріна пише:
лютого 28, 2014 в 18:54

молодці!!!!!!!!!!!

Орлова Владислава пише:
березня 1, 2014 в 18:54

Гарно співали)))))Молодці!

Віка Шульга пише:
березня 2, 2014 в 18:54

Які в нас таланти в університеті!)) Бажаю їм творчої наснаги і тільки перемог!

Вікторія Ковердяга пише:
березня 2, 2014 в 19:09

гарний концерт,чудові виступи!))

Прилуцька Олена пише:
березня 8, 2014 в 19:23

Наш факультет найспівучіший!)))

Кострига Наталія пише:
березня 20, 2014 в 07:53

Дуже гарний концерт!!

Залишити коментарі:

 

АКТУАЛЬНІ НОВИНИ

25.05
Новини УДПУ ім. Павла Тичини
Нещодавно в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини відбувся творчий звіт майстер-класу «Театр слова», що успішно працює впродовж багатьох років на факультеті української філології. Під час заходу шанувальники красного Слова мали змогу вкотре відчинити двері в дивовижно яскравий світ спа [...]
УЧАСНИКИ МАЙСТЕР-КЛАСУ «ТЕАТР СЛОВА» ПІДГОТУВАЛИ ТВОРЧИЙ ЗВІТ
25.05
Новини УДПУ ім. Павла Тичини
Декан факультету соціальної та психологічної освіти, професор Оксана Олексіївна Кравченко та магістрант факультету соціальної та психологічної освіти Антоніна Кокоша взяли участь у першому Всеукраїнському семінарі «Кращі практики волонтерства UA», що відбувся в м. Черкаси Однією з головних цілей заходу було обговоре [...]
ПРЕДСТАВНИКИ УНІВЕРСИТЕТУ ВИВЧАЛИ ДОСВІД ОРГАНІЗАЦІЇ ВОЛОНТЕРСТВА
25.05
Новини УДПУ ім. Павла Тичини
23-24 травня 2018 р. на базі двох факультетів (природничо-географічного і факультету фізики, математики та інформатики) відбулася ювілейна міжнародна наукова конференція «Астрономічна школа молодих вчених». Із вітальним словом до учасників наукового зібрання звернувся перший проректор УДПУ імені Павла Тичини, доктор педа [...]
XX МІЖНАРОДНА НАУКОВА КОНФЕРЕНЦІЯ «АСТРОНОМІЧНА ШКОЛА МОЛОДИХ ВЧЕНИХ»

НАША ПЕРЕВАГА - ЯКІСНА ОСВІТА

Факультет мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини готує спеціалістів за трьома напрямками:КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

Адреса: 20300, Черкаська обл., м. Умань, вул. Садова, 28
Телефон: (04744) 3-23-23 – деканат
Факс: (04744) 3-53-08 – методист заочного відділу
E-mail:art_dekanat@meta.ua