ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ » ПІСЕННИЙ ВЕРНІСАЖ – 2014

ПІСЕННИЙ ВЕРНІСАЖ – 2014

27 лютого відбувся 5-й ювілейний щорічний вокальний конкурс «Пісенний вернісаж-2014». Студенти університету мали змогу продемонструвати свій талант до пісні, отримати високу оцінку від суддів та бурхливі овації від глядачів.
Конкурс оцінювали справедливе та висококваліфіковане журі: голова профкому університету, канд. сільськогосподарських наук, доцент Осадчий Олександр Семенович; канд. пед. наук, доцент кафедри музичного мистецтва, керівник інструментальних ансамблів «Акварелі» та «Музичні візерунки» Калабська Віра Степанівна; ст. викладач кафедри музичного мистецтва Радченко Світлана Миколаївна; канд. пед. наук, доцент Гусак Владислав Анатолійович та директор студмістечка Деренюк Лариса Леонідівна.

Журі

Мистецько-педагогічний факультет був найактивнішим, адже у конкурсі виступило 9 учасників!
Троє учасників, Маргарита Кучеренко (студентка 21 групи спеціальності «Хореографія»), Оксана Кошолап (студентка 31 групи спеціальності «Музичне мистецтво») та дует у складі Анастасії Шинкарук та Юлії Фарисей (студентки 12 групи спеціальності «Музичне мистецтво») отримали дипломи за участь.

Кучеренко Дует 001

Новостворений вокально-інструментальний ансамбль «Ідея» (керівник – студент 41 групи спеціальності «Музичне мистецтво» Ярослав Бакал) було нагороджено дипломом за участь у номінації «Оригінальність ансамблевого звучання».

0074

Олександр Борткевич (студент 34 групи спеціальності «Хореографія») отримав диплом за участь у номінації «Голос надії».

Борткевич

Дипломом за участь у номінації «Відкриття року» було нагороджено Анастасію Шинкарук (студентку 12 групи спеціальності «Музичне мистецтво»).

Шинкарук

Яна Замрій (студентка 41 групи спеціальності «Музичне мистецтво») отримала диплом за участь у номінації «Висока виконавська майстерність».

002

Дипломом за участь у номінації «Золотий чоловічий голос» було нагороджено Богдана Плахотнього (студента 41 групи спеціальності «Музичне мистецтво»).

Плахотній

І вже третій рік поспіль перемогу здобувають студенти саме нашого факультету! Цього року володарем Гран-Прі вокального конкурсу «Пісенний вернісаж-2014» став студент 42 групи спеціальності «Музичне мистецтво» Олександр Коломієць!

Коломієць

Щиро вітаємо Олександра з перемогою і всіх учасників з достойними яскравими виступами! Бажаємо нашим талановитим студентам міцного здоров’я та подальших творчих успіхів!
Святковим подарунком для всіх учасників став виступ Народного аматорського ансамблю сучасного танцю “Візаві” (Художній керівник – Людмила Андрощук) із хореографічними композиціями “Танго над прірвою” та “Сонце Іспанії”.

Шпак Візаві

Всі

Роздрукувати публікацію

6 коментарів  • лютого 28, 2014

Коментарі

Маріна пише:
лютого 28, 2014 в 18:54

молодці!!!!!!!!!!!

Орлова Владислава пише:
березня 1, 2014 в 18:54

Гарно співали)))))Молодці!

Віка Шульга пише:
березня 2, 2014 в 18:54

Які в нас таланти в університеті!)) Бажаю їм творчої наснаги і тільки перемог!

Вікторія Ковердяга пише:
березня 2, 2014 в 19:09

гарний концерт,чудові виступи!))

Прилуцька Олена пише:
березня 8, 2014 в 19:23

Наш факультет найспівучіший!)))

Кострига Наталія пише:
березня 20, 2014 в 07:53

Дуже гарний концерт!!

Залишити коментарі:

 

АКТУАЛЬНІ НОВИНИ

14.12
Новини УДПУ ім. Павла Тичини
Профспілковий комітет Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини запрошує на новорічні ранки дітей студентів, викладачів та співробітників. Святкові вистави з конкурсами та подарунками відбудуться 19 грудня о 15.00 годині 2018 року в актовій залі нового корпусу за адресою вул. Садова, 28. [...]
МИКОЛАЙ ЗАПРОШУЄ НА ГОСТИНУ
14.12
Новини УДПУ ім. Павла Тичини
13 грудня православні віряни відзначали День святого апостола Андрія Первозванного. Колись в цей день українській молоді дозволялося проводити різноманітні забави з жартами та пустощами. Тому це свято є найулюбленішим і серед студенства УДПУ. [...]
АНДРІЇВСЬКІ ВЕЧОРНИЦІ, КАЛИТА ТА ТРІШЕЧКИ ДОБРОТИ…
14.12
Новини УДПУ ім. Павла Тичини
Профспілковий комітет Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини запрошує на новорічні ранки дітей студентів, викладачів та співробітників. Святкові вистави з конкурсами та подарунками відбудуться 19 грудня о 15.00 годині 2018 року в актовій залі нового корпусу за адресою вул. Садова, 28. [...]
МИКОЛАЙ ЗАПРОШУЄ НА ГОСТИНУ

НАША ПЕРЕВАГА - ЯКІСНА ОСВІТА

Факультет мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини готує спеціалістів за трьома напрямками:



КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

Адреса: 20300, Черкаська обл., м. Умань, вул. Садова, 28
Телефон: (04744) 3-23-23 – деканат
Факс: (04744) 3-53-08 – методист заочного відділу
E-mail:art_dekanat@meta.ua