20300, Черкаська обл., м. Умань, вул. Садова, 28

+380474432323 - деканат

+380474435308 - методист заочного відділу

English Ukrainian

ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ

Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини

ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ПОЧАТОК П’ЯТОГО КОНКУРСУ НАУКОВИХ РОБІТ МОЛОДИХ ВЧЕНИХ ЗАПЛАНОВАНО НА 15 СЕРПНЯ

ПОЧАТОК П’ЯТОГО КОНКУРСУ НАУКОВИХ РОБІТ МОЛОДИХ ВЧЕНИХ ЗАПЛАНОВАНО НА 15 СЕРПНЯ

15 серпня МОН планує оголосити вже п’ятий конкурс наукових робіт молодих вчених. Для підтримки кращих проєктів у бюджет наступного року передбачається закласти понад 100 млн гривень. Про це повідомила генеральний директор директорату науки та інновацій МОН Юлія Безвершенко сьогодні, 12 серпня 2020 року.

Участь у конкурсі можуть брати молоді дослідники, які працюють або навчаються у закладах вищої освіти чи наукових установах, підпорядкованих МОН. Керівник проєкту має бути або кандидатом наук віком до 35 років, або докторантом (доктором наук) віком до 40 років. Граничний вік виконавців – 35 років.

Роботи приймаються за 11 напрямами, які відповідають пріоритетам програми ЄС з досліджень та інновацій «Горизонт-2020».

Конкурс проходить у кілька етапів. Спершу ЗВО та наукові установи відбирають проєкти на своєму рівні та подають їх до МОН. Цей етап триватиме з 15 серпня до 25 вересня.

“Початково ми планували встановити дедлайн прийому проєктів до 18 вересня у зв’язку зі щільним графіком проведення експертизи. Однак на прохання Ради молодих вчених при МОН, з якою підтримуємо постійну комунікацію, продовжили термін настільки, наскільки це було можливо, – до 25 вересня. Сподіваємось, що це дозволить університетам у нормальному робочому режимі провести відбір та затвердження проєктів на своєму рівні”, – повідомила генеральний директор директорату науки та інновацій МОН Юлія Безвершенко.

Вона додала, що було враховано й інші пропозиції Ради. Зокрема, внесено зміни до форми оцінювання проєкту щодо розподілу балів за різними показниками. Також члени Конкурсної комісії отримають доступ до всіх висновків експертів.

“Це були ті речі, які ми могли врахувати оперативно, щоб не затримувати оголошення конкурсу. Є ще низка цілком слушних пропозицій, прийняття яких потребує більше часу, тому масштабні зміни нормативних документів розробимо вже для наступного конкурсу. Наприклад, найближчим часом ми плануємо оголосити початок процедури ротації експертів, які зможуть долучитися до проведення конкурсу 2021 року”, – пояснила  Юлія Безвершенко.

Експертизу проєктів здійснюють секції за фаховими напрямами Експертної ради МОН, яка теж складається з молодих науковців. Оцінювання кожного проєкту проводять 5 експертів. Загальна кількість балів рахується як середнє арифметичне оцінок 3-х експертів, у діапазоні між найнижчою та найвищою. Тобто найвища та найнижча оцінки не враховуються. Це дає змогу забезпечити більш якісну та об’єктивну експертизу.

На основі пропозицій Експертної ради переможців визначає Конкурсна комісія МОН, після чого їхній список затверджується наказом Міністерства.

Нагадуємо, що 2020 року МОН профінансувало наукові проєкти молодих вчених на рекордну суму – понад 100 млн грн. Підтримку загалом отримали 199 робіт: 47 нових та 152 перехідних з минулих років.

За попередні роки проведення конкурсу (2016-2018) було профінансовано 256 проєктів на суму майже 130 млн гривень.

Конкурс започатковано та проводиться за підтримки Ради молодих учених при МОН.

Джерело

Залишити відповідь

Схожі новини

ЗАПРОШУЄМО ДО УЧАСТІ В ХОРЕОГРАФІЧНОМУ ФЕСТИВАЛІ «КВІТНЕВА ФЕЄРІЯ»ЗАПРОШУЄМО ДО УЧАСТІ В ХОРЕОГРАФІЧНОМУ ФЕСТИВАЛІ «КВІТНЕВА ФЕЄРІЯ»

Дорогі друзі! Хореографічний фестиваль «Квітнева феєрія» має гуманістичну спрямованість і покликаний створити додаткові умови для пошуку нових форм і синтезу різних видів хореографічного мистецтва, для демонстрації народних і культурних традицій

ДЕРЖАВНИЙ ІСПИТ – СВЯТО ХОРОВОГО МИСТЕЦТВАДЕРЖАВНИЙ ІСПИТ – СВЯТО ХОРОВОГО МИСТЕЦТВА

21 та 22 травня 2014 року на кафедрі музичного мистецтва мистецько-педагогічного факультету відбувся державний іспит з хорового диригування 51 групи заочної форми навчання. Студенти в черговий раз проявили себе на

«МИСТЕЦЬКИЙ ФРОНТ»«МИСТЕЦЬКИЙ ФРОНТ»

7 грудня в актовій залі Уманського державного педагогічного університету ім. П. Тичини відбулась презентація брошури «Мистецький фронт». «Слово – зброя, музика – набої, стріляй влучно!»… Саме під таким девізом стартував