ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ПОДІЯ В НАУКОВОМУ ЖИТТІ ФАКУЛЬТЕТУ

ПОДІЯ В НАУКОВОМУ ЖИТТІ ФАКУЛЬТЕТУ

19 вересня на мистецько-педагогічний факультет завітали поважні гості, учасники Всеукраїнського науково-практичного семінару з міжнародною участю «Актуальні проблеми професійної підготовки майбутніх учителів мистецьких дисциплін в Україні та за кордоном» – професор Одеської національної музичної академії імені А.В. Нежданової, відомий піаніст і педагог, журналіст, засновник і керівник громадської організації «Місія Давида Ойстраха і Святослава Ріхтера» Юрій Борисовича Дикий та композитор, піаніст, викладач консерваторії при Єрусалимській Академії музики і танцю Юрій Леонідович Поволоцький. Організатором семінару виступив мистецько-педагогічний факультет, співорганізаторами – Одеська національна музична академія імені А.В. Нежданової, консерваторія при Академії музики і танцю (Єрусалим), Центр мистецтв «Яд Харіф» (Ізраїль), Уманське обласне музичне училище імені П.Д. Демуцького.

DSC_0208

У своєму виступі професор Юрій Дикий зупинився на проблемах формування творчої особистості майбутнього вчителя музичного мистецтва.

DSC_0213

Педагог Юрій Поволоцький розкрив особливості і роль фортепіанних композицій у підготовці фахівців.

DSC_0218

В обговоренні актуальних питань мистецької освіти в контексті сучасних освітніх технологій взяли участь і науковці нашого університету.

DSC_0219

Учасники семінару висловлюють вдячність ректорату, голові профспілкового комітету доц. О.С. Осадчому за допомогу у проведені наукового зібрання.

адміністрація факультету