20300, Черкаська обл., м. Умань, вул. Садова, 28

+380474432323 - деканат

+380474435308 - методист заочного відділу

English Ukrainian

ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ

Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини

ПОДОРОЖ ДО КИЄВА

16 листопада, напередодні Міжнародного дня студентів, захоплюючу і змістовну подорож до столиці нашої держави, славного міста Києва, здійснили студенти та викладачі кафедри образотворчого мистецтва.

Першою зупинкою став Національний центр народної культури «Музей Івана Гончара», що на вул. Лаврській, 19. Там ми переглянули цікаву персональну виставку творів українсько-американської художниці Олі Рондяк «Ідентичність, Перервана», що присвячена п`ятій річниці Революції Гідності. Виставка розкриває реалії подій Майдану, нагадує про цінність свободи й демократії та підіймає питання самоідентифікації. Про сучасні творчі проекти і плани на майбутнє нам розповів директор музею Петро Іванович Гончар.

Далі – зупинка на Львівській площі, виставкові зали Національної спілки художників України. Там одночасно демонструються кілька виставок, які неймовірно цікаві, різнопланові, інформативні й викликали щире захоплення у всіх нас: виставка «Барви Черкащини», присвячена 40-річчю заснування Черкаської обласної організації національної спілки художників України; персональна виставка чудових акварелей художника Юрія Ященка та олійного живопису художника Едуарда Базилянського.

Останнім пунктом у нашому маршруті була Київська державна академія декоративно-прикладного мистецтва і дизайну імені Михайла Бойчука, яка нещодавно відсвяткувала свій 80-літній ювілей! Нас гостинно зустрів і провів екскурсію майстернями і аудиторіями доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри теоретичних дисциплін Тименко Володимир Петрович, за що ми йому щиро вдячні! Також дякуємо завідувачу кафедри графічного дизайну, кандидату історичних наук Босому Олександру Георгійовичу за неймовірно цікаву розповідь про життєві реалії, творчі плани на майбутнє викладачів та студентів такої затребуваної спеціальності, адже мистецтво і культура дизайну нині крокує в ногу з часом! Ми переглянули студентські дипломні роботи, творчі проекти, побували в робочих аудиторіях та майстернях, вдихнули атмосферу творчості й креативу, що панувала навколо.

І, нарешті, ще одна незабутня зустріч із людиною-легендою, відомим українським художником, народним художником України, лауреатом Національної премії імені Тараса Шевченка, професором Петром Петровичем Печорним у майстерні кераміки! Він усе своє життя присвятив служінню високому мистецтву, працюючи у різних його жанрах: живопис, графіка, декоративно-ужиткове мистецтво. Спілкування з такою неординарною особистістю стала завершальним акордом у нашій захоплюючій подорожі!

Місто проводжало нас вечірніми вогнями, гамірним потоком машин і людей. Стомлені, але задоволені і щасливі, ми повернулися в рідну Умань, сповнені позитивних вражень, емоцій, творчих планів, ідей, що обов’язково втіляться у нові проекти!

Щиро дякуємо всім, хто зробив нашу подорож такою змістовною, приділивши свій час і часточку своєї душі!

Дякуємо, Києве, до нових зустрічей!

Залишити відповідь

Схожі новини

ЗАПРОШУЄМО НА ВИСТАВКУ СТАНКОВОГО ЖИВОПИСУ ВІКТОРА БРИНДАЧАЗАПРОШУЄМО НА ВИСТАВКУ СТАНКОВОГО ЖИВОПИСУ ВІКТОРА БРИНДАЧА

Довідка: Віктор Бриндач – художник широкого професійного діапазону. Віктор Бриндач народився в 1941 році в Харкові, випускник Одеського художнього училища імені М.Б. Грекова (скульптура), Московського державного університету культури і мистецтв

ІНФОРМАЦІЙНО-ПОШУКОВА СИСТЕМА «КОНКУРС»ІНФОРМАЦІЙНО-ПОШУКОВА СИСТЕМА «КОНКУРС»

Шановні абітурієнти, в Україні триває активна фаза вступної кампанії до вищих навчальних закладів. Відповідно Наказу Міністерства освіти і науки України № 16 від 14.01.2009 з метою Вашого оперативного інформування про

ПІДСУМКИ V ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ УЧНІВСЬКО-СТУДЕНТСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВАПІДСУМКИ V ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ УЧНІВСЬКО-СТУДЕНТСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА

Напередодні новорічних свят на кафедрі образотворчого мистецтва були підведені підсумки V Всеукраїнської учнівсько-студентської  олімпіади з образотворчого мистецтва, учасниками якої стали учні 9-11 класів. Участь взяли: Уманська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3; Уманська загальноосвітня школа