ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ » ПОДОРОЖ ДО КИЄВА

ПОДОРОЖ ДО КИЄВА

Нещодавно студенти та викладачі кафедри образотворчого мистецтва здійснили екскурсійну поїздку до столиці нашої держави, славного міста Києва.

З метою ознайомлення з народним і сучасним українським мистецтвом, студенти відвідали кілька виставок. Серед них: виставка традиційного українського чоловічого вбрання «Чоловіча Nоша» у Національному центрі народної культури «Музей Івана Гончара»; виставка номінантів Премії Pinchuk Art Centre 2018 в PinchukArtCentre; ІІ Всеукраїнська виставка «Сучасне мистецтво вогню України (кераміка, скло, метал)» у виставковій залі Центрального будинку художника Національної спілки художників України, що на Львівській площі.

Переглянувши виставки, отримавши естетичну насолоду і зарядившись натхненням, від Львівської площі пройшлись Пейзажною алеєю, прикрашеною оригінальними зразками садово-паркової скульптури та інсталяцій.

Дійшли до Андріївської церкви – архітектурної пам’ятки барокового мистецтва XVIII століття, збудованої за проектом архітектора Франческо Бартоломео Растреллі на Андріївській горі на місці Хрестовоздвиженської церкви. На Андріївському узвозі експонуються роботи сучасних українських художників, які з цікавістю розглянули екскурсанти.

Потім побували на Софійській площі, біля Михайлівського Золотоверхого собору та на площі Незалежності, пройшлись по весняному велелюдному Хрещатику.

Стомлені, але задоволені поїздкою, повернулися у рідне місто з новими враженнями, емоціями і натхненням на творчі проекти!

Роздрукувати публікацію

Прокоментуй!  • травня 21, 2018

Залишити коментарі:

 

АКТУАЛЬНІ НОВИНИ

18.10
Новини УДПУ ім. Павла Тичини
Студенти 3 курсу факультету іноземних мов Анастасія Січкар, Дар’я Максименко та Володимир Ревнюк розпочали семестрове навчання в Університеті Порту (Португалія). [...]
СТУДЕНТИ УДПУ В УНІВЕРСИТЕТІ ПОРТУ
18.10
Новини УДПУ ім. Павла Тичини
Студенти 3 курсу факультету іноземних мов Анастасія Січкар, Дар’я Максименко та Володимир Ревнюк розпочали семестрове навчання в Університеті Порту (Португалія). [...]
СТУДЕНТИ УДПУ В УНІВЕРСИТЕТІ ПОРТУ
18.10
Новини УДПУ ім. Павла Тичини
“Молодіжний камерний хор” Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, художній керівник та диригент – викладач кафедри музикознавства та вокально-хорового мистецтва – Оксана Прокулевич, здобув перемогу на IV Міжнародному хоровому фестивалі в м.Херцег-Новий, Чорногорія. [...]
«МОЛОДІЖНИЙ КАМЕРНИЙ ХОР» УДПУ СТАВ ВОЛОДАРЕМ «ЗОЛОТОГО ДИПЛОМА» НА IV МІЖНАРОДНОМУ ХОРОВОМУ ФЕСТИВАЛІ В ЧОРНОГОРІЇ

НАША ПЕРЕВАГА - ЯКІСНА ОСВІТА

Факультет мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини готує спеціалістів за трьома напрямками:КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

Адреса: 20300, Черкаська обл., м. Умань, вул. Садова, 28
Телефон: (04744) 3-23-23 – деканат
Факс: (04744) 3-53-08 – методист заочного відділу
E-mail:art_dekanat@meta.ua