ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ » ПОДОРОЖ ДО КИЄВА

ПОДОРОЖ ДО КИЄВА

Нещодавно студенти та викладачі кафедри образотворчого мистецтва здійснили екскурсійну поїздку до столиці нашої держави, славного міста Києва.

З метою ознайомлення з народним і сучасним українським мистецтвом, студенти відвідали кілька виставок. Серед них: виставка традиційного українського чоловічого вбрання «Чоловіча Nоша» у Національному центрі народної культури «Музей Івана Гончара»; виставка номінантів Премії Pinchuk Art Centre 2018 в PinchukArtCentre; ІІ Всеукраїнська виставка «Сучасне мистецтво вогню України (кераміка, скло, метал)» у виставковій залі Центрального будинку художника Національної спілки художників України, що на Львівській площі.

Переглянувши виставки, отримавши естетичну насолоду і зарядившись натхненням, від Львівської площі пройшлись Пейзажною алеєю, прикрашеною оригінальними зразками садово-паркової скульптури та інсталяцій.

Дійшли до Андріївської церкви – архітектурної пам’ятки барокового мистецтва XVIII століття, збудованої за проектом архітектора Франческо Бартоломео Растреллі на Андріївській горі на місці Хрестовоздвиженської церкви. На Андріївському узвозі експонуються роботи сучасних українських художників, які з цікавістю розглянули екскурсанти.

Потім побували на Софійській площі, біля Михайлівського Золотоверхого собору та на площі Незалежності, пройшлись по весняному велелюдному Хрещатику.

Стомлені, але задоволені поїздкою, повернулися у рідне місто з новими враженнями, емоціями і натхненням на творчі проекти!

Роздрукувати публікацію

Прокоментуй!  • травня 21, 2018

Залишити коментарі:

 

АКТУАЛЬНІ НОВИНИ

22.01
Новини УДПУ ім. Павла Тичини
Делегація Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини разом з представниками громадськості міста Умань взяла участь у загальноміському заході, присвяченому Дню Соборності України. [...]
ДЕЛЕГАЦІЯ УДПУ СТАЛА ЧАСТИНОЮ СИМВОЛІЧНОГО ЛАНЦЮГА ЄДНАННЯ УКРАЇНЦІВ
21.01
Новини УДПУ ім. Павла Тичини
Як ми раніше повідомляли, так звана «ініціативна група» надсилає анонімні листи на електронні скриньки освітніх закладів України. [...]
Шановні друзі!
21.01
Новини УДПУ ім. Павла Тичини
В Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини проходять урочистості з нагоди вручення дипломів магістра випускникам 2019 року. Вже пролунали слова привітань на адресу випускників факультету іноземних мов. [...]
В УДПУ РОЗПОЧАЛИСЯ ВИПУСКИ МАГІСТРІВ

НАША ПЕРЕВАГА - ЯКІСНА ОСВІТА

Факультет мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини готує спеціалістів за трьома напрямками:КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

Адреса: 20300, Черкаська обл., м. Умань, вул. Садова, 28
Телефон: (04744) 3-23-23 – деканат
Факс: (04744) 3-53-08 – методист заочного відділу
E-mail:art_dekanat@meta.ua