ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ » ПОДОРОЖ ДО КИЄВА

ПОДОРОЖ ДО КИЄВА

Нещодавно студенти та викладачі кафедри образотворчого мистецтва здійснили екскурсійну поїздку до столиці нашої держави, славного міста Києва.

З метою ознайомлення з народним і сучасним українським мистецтвом, студенти відвідали кілька виставок. Серед них: виставка традиційного українського чоловічого вбрання «Чоловіча Nоша» у Національному центрі народної культури «Музей Івана Гончара»; виставка номінантів Премії Pinchuk Art Centre 2018 в PinchukArtCentre; ІІ Всеукраїнська виставка «Сучасне мистецтво вогню України (кераміка, скло, метал)» у виставковій залі Центрального будинку художника Національної спілки художників України, що на Львівській площі.

Переглянувши виставки, отримавши естетичну насолоду і зарядившись натхненням, від Львівської площі пройшлись Пейзажною алеєю, прикрашеною оригінальними зразками садово-паркової скульптури та інсталяцій.

Дійшли до Андріївської церкви – архітектурної пам’ятки барокового мистецтва XVIII століття, збудованої за проектом архітектора Франческо Бартоломео Растреллі на Андріївській горі на місці Хрестовоздвиженської церкви. На Андріївському узвозі експонуються роботи сучасних українських художників, які з цікавістю розглянули екскурсанти.

Потім побували на Софійській площі, біля Михайлівського Золотоверхого собору та на площі Незалежності, пройшлись по весняному велелюдному Хрещатику.

Стомлені, але задоволені поїздкою, повернулися у рідне місто з новими враженнями, емоціями і натхненням на творчі проекти!

Роздрукувати публікацію

Прокоментуй!  • травня 21, 2018

Залишити коментарі:

 

АКТУАЛЬНІ НОВИНИ

13.08
Новини УДПУ ім. Павла Тичини
Щорічно у другу неділю серпня весь Туркменістан, і особливо баштанники і ринкові торговці, відзначають загальнонаціональне свято - День туркменської дині (туркм. Gawun baýramy). Свято було засноване в 1994 році першим президентом країни Сапармуратом Ніязовим. На території Туркменістану вже кілька тисячоліть вирощують баштанні к [...]
ДЕНЬ ТУРКМЕНСЬКОЇ ДИНІ В УДПУ
13.08
Новини УДПУ ім. Павла Тичини
Відповідно до Правил прийому на навчання до Уманського державного педагогічного університету в 2018 році приймальна комісія оприлюднила рейтингові списки вступників для здобуття ступеня магістра  на основі здобутого освітнього ступеня вищої освіти або освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста (денна, заочна форма нав [...]
ЧЕРГОВЕ ОПРИЛЮДНЕННЯ РЕЙТИНГОВИХ СПИСКІВ ВСТУПНИКІВ ДЛЯ ЗДОБУТТЯ СТУПЕНЯ МАГІСТРА
10.08
Новини УДПУ ім. Павла Тичини
Відповідно до Правил прийому на навчання до Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини в 2018 році 11 серпня приймальна комісія здійснила зарахування вступників для здобуття ступеня магістра (денна форма навчання) окрім спеціальностей 032 Історія та археологія, 034 Культурологія, 051 Економіка, 053 Психоло [...]
ЗАРАХУВАННЯ МАГІСТРІВ НА МІСЦЯ ДЕРЖАВНОГО ЗАМОВЛЕННЯ

НАША ПЕРЕВАГА - ЯКІСНА ОСВІТА

Факультет мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини готує спеціалістів за трьома напрямками:КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

Адреса: 20300, Черкаська обл., м. Умань, вул. Садова, 28
Телефон: (04744) 3-23-23 – деканат
Факс: (04744) 3-53-08 – методист заочного відділу
E-mail:art_dekanat@meta.ua