ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ПОДЯКА ЗА УЧАСТЬ У ПІДГОТОВЦІ ТА СВЯТКУВАННІ ДНЯ МІСТА УМАНЬ

ПОДЯКА ЗА УЧАСТЬ У ПІДГОТОВЦІ ТА СВЯТКУВАННІ ДНЯ МІСТА УМАНЬ

На адресу ректора університету, професора Олександра Безлюдного надійшов подячний лист з Уманської міської ради за підписом заступника міського голови Людмили Кирилюк з подякою всьому колективу Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини за участь у заходах з нагоди святкування Дня міста Умань.

Окрім слів вдячності учасникам святкової ходи «Молодь об’єднує Україну», висловлюється подяка начальнику Центру культури і дозвілля «Гаудеамус», викладачу кафедри хореографії та художньої культури Людмилі Гекалюк.

Слова подяки також адресуються хореографічним колективам – учасникам танцювального марафону «З Україною в серці!»: «Візаві» (художній керівник –Людмила Андрощук), «Яворина» (художній керівник – Сергій Куценко), хореографічному колективу факультету іноземних мов (художній керівник –Анастасія Криворотенко); студентам та викладачам, які брали участь у роботі «Містечка розваг» (кафедра образотворчого мистецтва); гурту «Тріо Гонта».

Раді повідомити, що сьогодні на засіданні вченої ради Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, проректор з науково-педагогічної роботи, професор Олена Кірдан вручила подячні листи від заступника міського голови Людмили Кирилюк за високий професіоналізм, майстерність, вагомий внесок у збереження і розвиток національної культури України та з нагоди Дня міста Умань студентам та викладачам кафедри хореографії та художньої культури: учасникам та керівникам хореографічних колективів «Візаві» (Людмила Андрощук), «Яворина» (Сергій Куценко).

ПОДЯКА ЗА УЧАСТЬ У ПІДГОТОВЦІ ТА СВЯТКУВАННІ ДНЯ МІСТА УМАНЬ

Також подячний лист з нагоди святкування Дня міста Умань від начальника відділу культури і туризму Уманської міської ради Тетяни Гейко було вручено керівнику (Анастасія Криворотенко) та учасникам хореографічного колективу факультету іноземних мов.

ПОДЯКА ЗА УЧАСТЬ У ПІДГОТОВЦІ ТА СВЯТКУВАННІ ДНЯ МІСТА УМАНЬ

Студенти та викладачі факультету мистецтв висловлюють щиру подяку за високу оцінку їхньої праці при підготовці та участі у святкуванні Дня міста Умань!