ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ПРОФЕСОРСЬКО-ВИКЛАДАЦЬКИЙ СКЛАД ФАКУЛЬТЕТУ МИСТЕЦТВ ДОЛУЧИВСЯ ДО СЕРІЇ ВЕБІНАРІВ ВІД КОМПАНІЇ CLARIVATE ANALYTICS

Представлення наукових праць педагогічних працівників у світовій системі наукових комунікацій, зокрема у міжнародній наукометрічній платформі Web of Science є нині актуальним.

18–20 лютого 2019 р проводяться вебінари від компанії Clarivate Analytics (18 лютого 2019 р. «Можливості платформи Web of Science для науковця», 19 лютого 2019 р. «В яких виданнях опублікувати власні дослідження», 20 лютого 2019 р. «Авторські ідентифікатори ResearcherID, Publons, Orcid: створення, корегування, функції»). Доповідач – канд. біолог. наук Ірина Тихонкова, фахівець з інформаційно-аналітичних ресурсів та навчання компанії Clarivate Analytics.

Приємно відзначити, що 18 лютого до серії вебінарів долучився слухачами професорсько-викладацький склад факультету мистецтв. Тож запрошуємо на наступні вебінари та очікуємо плідних результатів.