ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ПРОФОРІЄНТАЦІЙНА ЗУСТРІЧ СТУДЕНТІВ ФАКУЛЬТЕТУ МИСТЕЦТВ ІЗ ФАХІВЦЕМ З ОРГАНІЗАЦІЇ ПІДГОТОВКИ ОФІЦЕРІВ ЗАПАСУ

Кафедра військової підготовки Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 01.02.2012 № 48 «Про затвердження Порядку проведення військової підготовки студентів вищих навчальних закладів за програмою підготовки офіцерів запасу», здійснює військову підготовку студентів денної форми навчання за програмою офіцерів запасу за контрактом на базі Сумського Державного університету (договір №919-5 від 23.01.2012), та Військовою академією (м. Одеса) (договір №3 від 02.03.2012).

10 вересня відбулася профорієнтаційна зустріч студентів факультету мистецтв із фахівцем з організації підготовки офіцерів запасу, підполковником запасу Горбоносом Ігорем Миколайовичем.

Ігор Миколайович детально розповів студентам як стати курсантами та про основні напрямки діяльності військової кафедри. Також ознайомив з правилами проведення конкурсного відбору, який включає:
• оцінку рівня успішності навчання студентів;
• професійно-психологічний відбір студентів;
• оцінку рівня засвоєння студентами програми допризовної підготовки;
• оцінку рівня фізичної підготовки студентів.

Рейтинг вступника відповідає сумі балів, набраних при оцінці рівня допризовної підготовки та рівня успішності навчання студента.
Студенти, які успішно витримали конкурсний відбір відповідно до загальної кількості набраних балів, зазначив Ігор Горбонос, розподіляються за рейтинговим списком і відбірковою комісією рекомендуються на зарахування до кафедри військової підготовки за встановленими військово-обліковими спеціальностями. Студенти, які рекомендовані відбірковою комісією до зарахування, наказами ректорів зараховуються на навчання за програмою підготовки офіцерів запасу.
Бажаємо нашим студентам зробити правильний вибір!