ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ » ПРОХОДЖЕННЯ ЛІТНЬОЇ ПРАКТИКИ У ТАБОРІ «БУКОВЕЛЬ»

ПРОХОДЖЕННЯ ЛІТНЬОЇ ПРАКТИКИ У ТАБОРІ «БУКОВЕЛЬ»

Літо ‒ найяскравіша, кольорова і багатозвучна пора року. Літо в «Буковель» ‒ це кришталево чисте повітря, високі гори, вічнозелені смереки, гірські озера, ласкаве сонце та багато різновидів активного відпочинку та туризму. Все це і, навіть, теплий літній дощик дарують усім добрий настрій та зміцнюють наше здоров’я!
Розташування спортивно-оздоровчого дитячого табору «Буковель» знаходиться у с. Поляниця Івано-Франківської області.

ПРОХОДЖЕННЯ ЛІТНЬОЇ ПРАКТИКИ У ТАБОРІ «БУКОВЕЛЬ»

Протягом усієї своєї історії «Гірськолижна та сноуборд школа Буковель» бере участь у проектах, спрямованих на розвиток національної культури, що є пріоритетним напрямком активної соціальної діяльності школи. Пріоритетними сферами соціальних інвестицій є: популяризація здорового способу життя.
Саме у цьому мальовничому краю, у дитячому таборі «Буковель» проходили практику студенти 35 групи мистецько-педаогічного факультету спеціальності образотворче мистецтво Рошко Олена та Кулікова Катерина.
Практика роботи з дитячим колективом, розвиток у своєму напрямку, виховання творчого бачення у дітей – ось що стояло за мету. Основна робота полягала у проведенні гуртків: Полімерна глина (Рошко О.), Макраме (Кулікова К.)

ПРОХОДЖЕННЯ ЛІТНЬОЇ ПРАКТИКИ У ТАБОРІ «БУКОВЕЛЬ»

“Дуже цікавою була творча робота, яка полягала у допомозі діткам у різноманітних конкурсах, концертах, виступах, а саме постановка номерів, розробка та пошиття костюмів, створення цікавих образів.
Ми в свою чергу також не забували радувати і піднімати настрій діткам драйвовими концертами.

ПРОХОДЖЕННЯ ЛІТНЬОЇ ПРАКТИКИ У ТАБОРІ «БУКОВЕЛЬ» ПРОХОДЖЕННЯ ЛІТНЬОЇ ПРАКТИКИ У ТАБОРІ «БУКОВЕЛЬ» ПРОХОДЖЕННЯ ЛІТНЬОЇ ПРАКТИКИ У ТАБОРІ «БУКОВЕЛЬ»

А якщо взяти загалом, то життя табору насичене, цікаве та різноманітне. Широка спортивно-оздоровча програма, флешмоби, великий вибір розважально-культурної програми” – зазначають дівчата.
Невеличкий фото звіт про бурхливе життя табору «Буковель».

Прокоментуй!  • серпня 2, 2014