20300, Черкаська обл., м. Умань, вул. Садова, 28

+380474432323 - деканат

+380474435308 - методист заочного відділу

English Ukrainian

ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ

Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини

ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ПРОВЕДЕННЯ РУХАНКИ З НАГОДИ МІЖНАРОДНОГО ДНЯ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ У ЦЕНТРІ КОМПЛЕКСНОЇ РЕАБІЛІТАЦІЇ ДЛЯ ДІТЕЙ З ІНВАЛІДНІСТЮ «ПРОЛІСОК»

ПРОВЕДЕННЯ РУХАНКИ З НАГОДИ МІЖНАРОДНОГО ДНЯ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ У ЦЕНТРІ КОМПЛЕКСНОЇ РЕАБІЛІТАЦІЇ ДЛЯ ДІТЕЙ З ІНВАЛІДНІСТЮ «ПРОЛІСОК»

У межах систематичної співпраці кафедри хореографії та художньої культури та Центру комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю «Пролісок» Управління праці та соціального захисту населення Уманської міської ради проводяться різноманітні заходи за участі здобувачів та викладачів кафедри. Зокрема, підготовка інклюзивної танцювальної вистави «Чарівна рукавичка» (21 грудня 2023 р.), виступ із хореографічними виставами «Думками навиворіт» (29 травня 2024 р.) та «Котик і Півник» (5 червня 2024 р.).

Нещодавно здобувачі 2 курсу спеціальності 024 Хореографія на святі з нагоди Міжнародного дня захисту дітей провели руханку для вихованців Центру. Діти, як завжди, із захопленням повторювали усі запропоновані рухи та активно вигадували свої.

Щиро дякуємо керівництву, працівникам, вихованцям Центру та їх батькам за співпрацю і можливість дарувати дітям радість танцю!

Схожі новини

РЕЗУЛЬТАТИ КОНКУРСУ УЧНІВСЬКИХ ТА СТУДЕНТСЬКИХ ТВОРЧИХ РОБІТ “ШЕВЧЕНКО В МОЄМУ СЕРЦІ”РЕЗУЛЬТАТИ КОНКУРСУ УЧНІВСЬКИХ ТА СТУДЕНТСЬКИХ ТВОРЧИХ РОБІТ “ШЕВЧЕНКО В МОЄМУ СЕРЦІ”

З нагоди святкування 200-річчя з Дня народження Тараса Шевченка кафедра образотворчого мистецтва та Мала Академія народного мистецтва Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини провела регіональний конкурс учнівських та студентських

МАЙСТЕР-КЛАС ЗІ СТВОРЕННЯ ГНІЗД ДО ВЕЛИКОДНЯМАЙСТЕР-КЛАС ЗІ СТВОРЕННЯ ГНІЗД ДО ВЕЛИКОДНЯ

Великдень, як відомо, велике свято для всіх християн. І традиції його святкування складалися сторіччями. Але кожен народ схильний святкувати його по-своєму. Неможливо уявити український Великдень без писанок, неповторні орнаменти та

ДЕНЬ УКРАЇНСЬКОЇ ВИШИВАНКИДЕНЬ УКРАЇНСЬКОЇ ВИШИВАНКИ

Українська вишиванка, сорочка-вишиванка – так здавна традиційно називається в Україні вишита сорочка. Вона вже давно, з просто сорочки, стала культурним надбанням народу України. Саме у ній, українській вишивці злилися безліч