ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ПРОВЕДЕНО ІІІ МІЖНАРОДНУ НАУКОВО-ПРАКТИЧНУ ОНЛАЙН-КОНФЕРЕНЦІЮ «ПРОБЛЕМИ МУЗИЧНОГО ВИКОНАВСТВА В УМОВАХ СУЧАСНОЇ МИСТЕЦЬКОЇ ОСВІТИ»

19–20 квітня 2022 року на базі кафедри інструментального виконавства факультету мистецтв УДПУ імені Павла Тичини була проведена ІІІ Міжнародна науково-практична онлайн-конференція «ПРОБЛЕМИ МУЗИЧНОГО ВИКОНАВСТВА В УМОВАХ СУЧАСНОЇ МИСТЕЦЬКОЇ ОСВІТИ» У дистанційному форматі на платформі ZOOM різні аспекти інструментального мистецтва обговорювали митці та науковці з різних країн світу: Австрії, Сербії, Угорщини, Молдови, США, України та ін. Модератор ‒ кандидат педагогічних наук, доцент, доцент кафедри інструментального виконавства, голова Ради молодих науковців та молодих дослідників факультету мистецтв УДПУ імені Павла Тичини Анатолій Сергійович Коваленко.

Зі вступним словом до учасників конференції звернулася декан факультету мистецтв, кандидат педагогічних наук, доцент Інна Григорівна Терешко. Вона побажала усім учасникам заходу мирного неба, нових творчих і конструктивних ідей, інтелектуального та професійного збагачення, плідної роботи задля подальшого розвитку мистецтва.

Доповідачами на пленарному засіданні конференції виступили: Ігор Михайлович Андрієвський, кандидат мистецтвознавства, професор кафедри скрипки НМАУ ім. П.І. Чайковського, народний артист України; Артем Володимирович Ляхович, кандидат мистецтвознавства, доцент, професор кафедри виконавських дисциплін №1 Київської муніципальної академії музики імені Р. М. Глієра; Іван Богданович Федоришин, викладач класу гітари музичної школи у м. Тоаунстайн та Мюльдорф (Німеччина); здобувач ОС «Магістер» (гітара концертфах) в університеті Моцартеум у м. Зальцбург (Австрія).

Практичну частину конференції творили провідні фахівці України: Юрій Миколайович Кот, народний артист України, завідувач кафедри спеціального фортепіано № 1 НМАУ ім. П.І. Чайковського, (лекція-презентація на тему: «Особливості музичного виконавства на сучасному етапі»); Алла Іванівна Татарова, заслужений працівник культури України, викладач-методист циклової комісії хорового диригування Кропивницького музичного фахового коледжу (майстер-клас на тему: «Питання дитячого хорового репертуару у підготовці фахівців спеціалізації «Хорове диригування» в системі фахової передвищої освіти зі спеціальності 025 Музичне мистецтво» із презентацією посібника «Співає хор «Зоринка» студії педагогічної практики Кіровоградського музичного коледжу»).

Заключне слово усім присутнім у конференц-залі висловила завідувач кафедри інструментального виконавства, кандидат педагогічних наук, доцент Тетяна Анатоліївна Радзівіл. Вона побажала всім учасникам натхнення для подальшого вирішення актуальних проблем музичного виконавства.

Із побажаннями подальших наукових та творчих успіхів звернулася декан факультету мистецтв, кандидат педагогічних наук, доцент Інна Григорівна Терешко. Від імені співробітників факультету мистецтв вона подякувала всім учасникам конференції за активну участь та побажала нових звершень у галузі музичної освіти!

З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!!!З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!!!

У цей чудовий, літній день свій ювілейний день народження святкує концертмейстер кафедри музикознавства та вокально-хорових дисциплін Доніна Олена Юріївна! Шановна Олено Юріївна – бажаємо вам щастя, міцного здоров’я, довголіття та

ВІТАЄМО З ЮВІЛЕЄМ!ВІТАЄМО З ЮВІЛЕЄМ!

22 травня ювілейний День народження відзначає доцент кафедри музикознавства та вокально-хорових дисциплін, заслужений працівник культури України Леонід Петрович Ятло. Шановний Леоніде Петровичу! Прийміть щирі та сердечні вітання з нагоди Вашого