ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ПРОВЕДЕНО ІНСТРУКТАЖ З ТЕХНІКИ БЕЗПЕКИ ДЛЯ КУРАТОРІВ АКАДЕМІЧНИХ ГРУП ФАКУЛЬТЕТУ

З метою дотримання вимог з охорони праці та техніки безпеки, забезпечення якісного, безпечного навчально-виховного процесу, 10 вересня відбулася зустріч кураторів академічних груп мистецько-педагогічного факультету з інженером по охороні праці Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини Колісником Віталієм Григоровичем, який провів інструктаж проведення бесід із студентами на тему техніки безпеки, зокрема вступного, первинного, позапланового, цільового.

ІНСТРУКТАЖ З ТЕХНІКИ БЕЗПЕКИ ДЛЯ КУРАТОРІВ АКАДЕМІЧНИХ ГРУП ФАКУЛЬТЕТУ

Віталій Григорович проінструктував кураторів академічних груп з правилами оформлення відповідної документації при проведенні інструктажів для студентів з метою запобігання нещасних випадків.

ІНСТРУКТАЖ З ТЕХНІКИ БЕЗПЕКИ ДЛЯ КУРАТОРІВ АКАДЕМІЧНИХ ГРУП ФАКУЛЬТЕТУ

Дякуємо Коліснику Віталію Григоровичу за проведену роботу.