20300, Черкаська обл., м. Умань, вул. Садова, 28

+380474432323 - деканат

+380474435308 - методист заочного відділу

English Ukrainian

ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ

Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини

ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ПРОВЕДЕНО ІV МІЖНАРОДНУ НАУКОВО-ПРАКТИЧНУ ОНЛАЙН-КОНФЕРЕНЦІЮ «ПРОБЛЕМИ МУЗИЧНОГО ВИКОНАВСТВА В УМОВАХ СУЧАСНОЇ МИСТЕЦЬКОЇ ОСВІТИ»

ПРОВЕДЕНО ІV МІЖНАРОДНУ НАУКОВО-ПРАКТИЧНУ ОНЛАЙН-КОНФЕРЕНЦІЮ «ПРОБЛЕМИ МУЗИЧНОГО ВИКОНАВСТВА В УМОВАХ СУЧАСНОЇ МИСТЕЦЬКОЇ ОСВІТИ»

26–27 квітня 2023 року на базі кафедри інструментального виконавства факультету мистецтв УДПУ імені Павла Тичини було проведено ІV Міжнародну науково-практичну онлайн-конференцію «ПРОБЛЕМИ МУЗИЧНОГО ВИКОНАВСТВА В УМОВАХ СУЧАСНОЇ МИСТЕЦЬКОЇ ОСВІТИ». У дистанційному форматі на платформі ZOOM різні аспекти інструментального мистецтва обговорювали митці та науковці з різних країн світу: Китаю, Сербії, США, Угорщини, України та ін.

Зі вступним словом до учасників конференції звернулася проректор з наукової роботи, доктор педагогічних наук, професор Тетяна Годованюк. Вона зазначила, що мистецька освіта має гарні традиції, музиканти-інструменталісти на вокалісти гідно презентують нашу державу. Проте є ряд проблем, які впливають на її майбутнє і важливо вчасно їх обговорювати та розв’язувати.

З вітальним словом звернулася декан факультету мистецтв, кандидат педагогічних наук, доцент Інна Терешко. Вона підкреслила, що надзвичайно важливо популяризувати українську культуру та музику. Це та зброя, яка дає нам наснагу та підтримує бойовий дух.

Учасників заходу привітала завідувач кафедри інструментального виконавства, кандидат педагогічних наук, доцент Тетяна Радзівіл. Вона зазначила, що колектив кафедри інструментального виконавства УДПУ імені Павла Тичини радий бачити усіх гостей у такий складний для України час, а ця зустріч буде плідною та змістовною у контексті розвитку держави та українського народу.

Доповідачами на пленарному засіданні конференції виступили: Мирон Черепанин, доктор мистецтвознавства, професор кафедри музичної україністики та народно-інструментального мистецтва Навчально-наукового інституту мистецтв Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, Жан Аві, французький художник, гітарист, композитор, член Maison des Artists та SACEM; Михайло Вігула, гітарист, композитор, педагог, володар премій Pro Cultura Minoritatum Hungária та ім. Григорія Сковороди. Викладач з класу гітари в Освітньо-навчальному комплексі Фазекош (Мішкольц, Угорщина); Олена Хіль, проректор з науково-педагогічної роботи та інформаційно-інноваційної діяльності ОНМА імені А. В. Нежданової, кандидат мистецтвознавства, доцент; Ітао Дун, аспірант кафедри музичної україністики та народно-інструментального мистецтва Навчально-наукового інституту мистецтв Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника (м. Цзяоцзо, пров. Хенань. Китай); Зіновій Буркацький, завідувач кафедри оркестрових духових та ударних інструментів ОНМА імені А. В. Нежданової, заслужений діяч мистецтв України, кандидат мистецтвознавства, професор та ін.

Переглянути пленарне засідання конференції можна за посиланням:

https://youtu.be/eAptL_F5Z_w

Практичну частину конференції творили провідні фахівці України та зарубіжжя:

Іван Єргієв, доктор мистецтвознавства, професор, народний артист України, професор кафедри народних інструментів ОНМА імені А. В. Нежданової; Володимир Подольчук, завідувач кафедри музичного мистецтва Луганської державної академії культури і мистецтв, професор кафедри мідних духових та ударних інструментів НМАУ ім. П. І. Чайковського, заслужений артист України; Джон Тейлор Ворд, випускник Єльського університету, гастролюючий артист, баритон в Нью-Йорському хорі.

Модератор ‒ Анатолій Коваленко, кандидат педагогічних наук, доцент, доцент кафедри інструментального виконавства, голова Ради молодих науковців та молодих дослідників факультету мистецтв УДПУ імені Павла Тичини.

Адміністрація факультету мистецтв дякує всім учасникам конференції за активну участь та бажає нових звершень у галузі мистецької освіти!

Схожі новини

НА КАФЕДРІ ХОРЕОГРАФІЇ ТА ХУДОЖНЬОЇ КУЛЬТУРИ РОЗПОЧАЛА РОБОТУ ЕКСПЕРТНА КОМІСІЯНА КАФЕДРІ ХОРЕОГРАФІЇ ТА ХУДОЖНЬОЇ КУЛЬТУРИ РОЗПОЧАЛА РОБОТУ ЕКСПЕРТНА КОМІСІЯ

Сьогодні, на виконання наказу Міністерства освіти і науки України від 07.12.2018 р. № 2728-л «Про проведення акредитаційної експертизи», на кафедрі хореографії та художньої культури розпочала роботу експертна комісія з метою проведення первинної

ЕКСПЕРТНІ КОМІСІЇ МОН УКРАЇНИ ПОЗИТИВНО ОЦІНИЛИ ОСВІТНЬО-ПРОФЕСІЙНІ ПРОГРАМИ ОС «МАГІСТР»ЕКСПЕРТНІ КОМІСІЇ МОН УКРАЇНИ ПОЗИТИВНО ОЦІНИЛИ ОСВІТНЬО-ПРОФЕСІЙНІ ПРОГРАМИ ОС «МАГІСТР»

З метою проведення первинної акредитаційної експертизи з 04 по 06 червня 2018 року на факультеті мистецтв УДПУ імені Павла Тичини працювали експертні комісії у складі: – З освітньо-професійної програми «Музичне

НА КАФЕДРІ ІНСТРУМЕНТАЛЬНОГО ВИКОНАВСТВА ВІДБУВСЯ ДЕРЖАВНИЙ ЕКЗАМЕН «ВИКОНАННЯ КВАЛІФІКАЦІЙНОЇ КОНЦЕРТНОЇ ПРОГРАМИ З ФАХУ»НА КАФЕДРІ ІНСТРУМЕНТАЛЬНОГО ВИКОНАВСТВА ВІДБУВСЯ ДЕРЖАВНИЙ ЕКЗАМЕН «ВИКОНАННЯ КВАЛІФІКАЦІЙНОЇ КОНЦЕРТНОЇ ПРОГРАМИ З ФАХУ»

15 грудня 2018 року на кафедрі інструментального виконавства відбувся державний екзамен «Виконання кваліфікаційної концертної програми з фаху» студентів 69 А-М групи спеціальності 025 «Музичне мистецтво», спеціалізація народні інструменти, духові інструменти, струнні