ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ » ПРОВЕДЕНО РЯД ЛЕКЦІЙ З ПИТАНЬ РЕЖИСУРИ ПЕДАГОГІЧНОЇ ДІЇ ДЛЯ СТУДЕНТІВ МИСТЕЦЬКО-ПЕДАГОГІЧНОГО ФАКУЛЬТЕТУ

Нещодавно, в рамках співпраці мистецько-педагогічного факультету Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини з Інститутом педагогічної освіти і освіти дорослих НАПН України, докторантом відділу теорії та історії педагогічної майстерності, кандидатом педагогічних наук, доцентом Мозговим Віктором Леонідовичем було проведено ряд лекцій для студентів факультету.

ПРОВЕДЕНО РЯД ЛЕКЦІЙ З РЕЖИСУРИ ПЕДАГОГІЧНОЇ ДІЇ ДЛЯ СТУДЕНТІВ МИСТЕЦЬКО-ПЕДАГОГІЧНОГО ФАКУЛЬТЕТУ

Віктор Леонідович у своїх лекціях висвітлив основні питання функціональності цілісного операційного комплексу режисури педагогічної дії, психопедагогічний аспект підготовки майбутніх учителів до режисури педагогічної дії, окреслив її структуру та компоненти, а також надав методологічний аналіз процесу підготовки майбутніх учителів до режисури педагогічної дії.

Студенти отримали цінні знання, які в подальшому неодмінно стануть їм вкрай необхідними, аби досягнути вершин педагогічної майстерності в процесі їх професійного становлення як педагогів-професіоналів.
Дякуємо Віктору Леонідовичу за змістовні та цікаві лекції!

Прокоментуй!  • листопада 3, 2014