ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ РОЗПОЧАЛА ПРИЙОМ ЗАЯВ

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ РОЗПОЧАЛА ПРИЙОМ ЗАЯВ

У п’ятницю 11 липня приймальна комісія розпочала прийом заяв від вступників на мистецько-педагогічний факультет Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини. Прийом заяв триватиме: ОКР “Бакалавр” (денна форма навчання) (4+1) та ОКР “Бакалавр” (заочна форма навчання) (2+1) до 12:00 год. 24 липня. Початок складання творчих конкурсів із 21 липня 2014 року.

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ РОЗПОЧАЛА ПРИЙОМ ЗАЯВ

Нагадаємо, що подання заяв про вступ можливе і в електронній формі. Для подання електронної заяви вступник повинен зареєструватись на Інтернет-сайті за адресою http://ez.osvitavsim.org.ua.

заявка

Заяви, подані до вищих навчальних закладів в електронній формі, є рівноцінними паперовим заявам поданим під час особистого відвідування вищого навчального закладу.
На мистецько-педагогічному факультеті здійснюється підготовка фахівців за напрямами: «Музичне мистецтво», «Образотворче мистецтво» та «Хореографія».
За останні роки розширився спектр пропонованих факультетом освітніх послуг: відкрито нові спеціалізації – режисура хореографічно-виховних шкільних заходів та дизайн.
На високому рівні організовано роботу приймальної комісії, усі абітурієнти – забезпечені умовами для оперативної підготовки та подання документів та інформаційними матеріалами щодо особливостей подачі документів.
У громадській приймальній комісії працюють кращі студенти факультету, які допомагають абітурієнтам оформляти документи. Всі співробітники приймальної комісії пройшли навчання, тренінги, інструктажі.

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ РОЗПОЧАЛА ПРИЙОМ ЗАЯВ

Варто звернути увагу на те, що кількість бажаючих вступити на мистецько-педагогічний факультет з кожним роком зростає. Ймовірно, це пов’язано з тим, що сьогодні мистецтво у системі сучасної освіти розглядається як суттєвий компонент загальної освіти школяра.

18 коментарів до “ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ РОЗПОЧАЛА ПРИЙОМ ЗАЯВ”

1. Тому, що ще не внесли в систему! Не хвилюйтеся, спробуйте подивитися в завтра.

2. У системі усі дані уже є, просто вони можуть довше опрацьовуватися і відображатися у системі “Конкурс” через певний період. Не хвилюйтеся, завтра зможете себе знайти у рейтинговій таблиці!

3. Доброго дня!! Тут написано, що прийом документів до 20.07, а в іншій статті – до 22.08, але творчі конкурси починаються вже 21.07!! Вибачте, допоможіть мені, будь ласка!! Я хочу вступати на хореографію (заочно), до якого числа маю подати документи??7 І, виходить, що ви працюєте і у вихідні??? Дякую))

4. Доброго дня, Богдана! Дати подачі документів та творчих випробувань залежать від освітньо-кваліфікаційного рівня та форми навчання. Якщо Ви маєте намір вступати на заочну форму навчання ОКР «Бакалавр (Скорочений термін навчання ‒ 2 роки)» на базі спеціальної середньої освіти, то Вам потрібно до 12:00 год. 24 липня подати документи. В цей день (24 липня) о 12:00 год. відбудеться консультація для абітурієнтів, а 25 творчий конкурс. Чекаємо на Вас та бажаємо успіху!

5. А якщо я маю намір вступати на заочне відділення, але на базі повної середньої освіти?

6. На базі повної середньої освіти тільки на денну форму навчання!

7. Це не дуже добре! А якщо в мене є досвід роботи і один курс училища (денного навчання)?

8. Потрібен документ про закінчення училища! Або на стаціонар!!!

9. В даному випадку Ви маєте пільгу першочергового зарахування при рівній кількості балів з іншими абітурієнтами! Удачі Вам!!!

10. Результати творчого конкурсу буде оголошено 2 серпня!!!

11. Найвищий бал творчого конкурсу – 200

12. Рейтингових списків по заочній формі навчання ще не оприлюднили! Зачекайте деякий час!

13. Результати творчого конкурсу будуть оприлюднені згідно встановлених термінів:
    2 серпня о 12:00 – Термін оприлюднення першого рейтингового списку вступників
    5 серпня о 12:00 – Термін оприлюднення другого (оновленого) рейтингового списку вступників
    8 серпня о 12:00 – Термін оприлюднення третього (оновленого) рейтингового списку вступників