ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ » ПРИЙМІТЬ НАЙЩИРІШІ ПРИВІТАННЯ З ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ – ДНЕМ ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ!

ПРИЙМІТЬ НАЙЩИРІШІ ПРИВІТАННЯ З ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ – ДНЕМ ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ!

Шановні студенти та викладачі!

Прийміть найщиріші привітання з професійним святом – Днем працівників освіти!

Ви вносите визначальний вклад у розвиток України, формуєте нове покоління її громадян, передаючи кожній молодій людині неоціненний скарб високої освіченості, багатої духовності та прагнення змінювати на краще своє життя і долю своєї країни.

Бажаємо Вам міцного здоров’я, мужності, стриманості та великого терпіння, адже виховання та навчання ніколи не було легкою справою. Висловлюємо Вам сердечну вдячність за вашу нелегку, але дуже почесну працю, а головніше, за ваше ставлення до неї з любов’ю і творчою віддачею.

У цей святковий день зичимо Вам міцного здоров’я, щирої радості, безхмарних благословенних днів, творчої наснаги, добробуту та нових професійних досягнень!

Зі святом Вас!

Прокоментуй!  • 4 Жовтня, 2020