ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ » ПРИВІТАННЯ З ДНЕМ ПРАЦІВНИКА ОСВІТИ

ПРИВІТАННЯ З ДНЕМ ПРАЦІВНИКА ОСВІТИ

Шановні викладачі!

Щиро вітаємо Вас з професійним святом! Висловлюємо Вам сердечну вдячність за невтомну працю, за великий талант і покликання сіяти мудрість і знання, за любов до дітей і рідного краю. Ваші серця завжди наповнені співчуттям, добротою і милою приємністю. Цими чудовими якостями Ви щедро ділитесь зі студентами. Вам вірять, Вас люблять і шанують. Ви здійснюєте зв’язок часів, продовжуючись у своїх підопічних.

Бажаємо Вам, дороги вчителі, відчуття повноти і неповторності життя, здоров’я, невичерпних творчих сил, натхнення, щастя і процвітання. Хай завжди щедрою на сходи буде освітянська нива, а в усіх Ваших починаннях будуть супутниками успіх і удача!

З найщирішими побажаннями
адміністрація факультету мистецтв.