ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ » ПРИВІТАННЯ З ПРЕОБРАЖЕННЯМ ГОСПОДНІМ

ПРИВІТАННЯ З ПРЕОБРАЖЕННЯМ ГОСПОДНІМ

Роздрукувати публікацію

Шановні християни, викладачі та студенти!

Сьогодні, 19 серпня, православна церква відзначає Преображення Господнє, а у народі називають це свято ‒ Яблуневий Спас.

ПРИВІТАННЯ З ПРЕОБРАЖЕННЯМ ГОСПОДНІМ

Згідно із християнською традицією, Преображення Господнє ‒ це свято, встановлене на згадку про велику подію з життя Ісуса Христа, коли він, здійснивши половину свого земного служіння і достатньо довівши свою божественність вченнями та чудесами, вирішив ще особливим чином показати учням славу свого Божества.
Преображення показало наявність в Ісусі подвійної природи ‒ божественної та людської. При Преображенні було явлення Сина при свідченні Батька і Святого Духа, тобто, явлення усіх ликів Святої Трійці. Під час цього не сталося зміни божественної природи Христа, ‒ навпаки, його божественність була виявлена у його людській природі.
Тож вітаємо Вас з цим знаменним святом і нехай в Вашому житті панує мир, спокій і добро! Нехай горе і нещастя обходять стороною Ваш дім! Щастя, успіху Вам і Вашим родинам! Нехай з нами буде зажди Господь Бог!

Адміністрація факультету

1 коментар  • серпня 19, 2014

Коментарі

Владислава Орлова пише:
серпня 20, 2014 в 11:06

Пекучий серпень. Щедрий медозбір. Приємний запах меду і вощини. О, Господе! Ми дякуєм тобі За ці дарунки в твої іменини. Спасителю, прийми від нас уклін За повні соти у нектарнім соці, Прийми молитву. Нехай спаський дзвін Воздасть хвалу врожаю в цьому році!

Залишити коментарі:

 

Контактні дані адміністратора сайту:

Телефони: (093)-188-35-45; (096)-171-61-75.
Email: kutsenko.udpu@gmail.com
Сторінка у facebook

НАША ПЕРЕВАГА - ЯКІСНА ОСВІТА

Факультет мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини готує спеціалістів за трьома напрямками:КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

Адреса: 20300, Черкаська обл., м. Умань, вул. Садова, 28
Телефон: (04744) 3-23-23 – деканат
Факс: (04744) 3-53-08 – методист заочного відділу
E-mail:art_dekanat@meta.ua

Роздрукувати публікацію