ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ПРИВІТАННЯ З ПРИСВОЄННЯМ ВЧЕНОГО ЗВАННЯ

ПРИВІТАННЯ З ПРИСВОЄННЯМ ВЧЕНОГО ЗВАННЯ

Професорсько-викладацький та студентський колективи мистецько-педагогічного факультету вітають заступника декана з навчальної роботи, кандидата педагогічних наук Нелю Іванівну Скрипник,

СКРИПНИК

завідуючу кафедрою хореографії та художньої культури, кандидата педагогічних наук Людмилу Михайлівну Андрощук,

старшого викладача цієї ж кафедри, кандидата педагогічних наук Світлану Василівну Ковальову з визначною подією – присвоєння вченого звання доцента.

КОВАЛЬОВА

Бажаємо Вам міцного здоров’я, незгасаючої енергії, оптимізму, обдарованих студентів, подальших здобутків у дослідницькій, викладацькій та творчій діяльності! Ваші досягнення є взірцем для наслідування нашим студентством!

Адміністрація факультету

Один коментар до “ПРИВІТАННЯ З ПРИСВОЄННЯМ ВЧЕНОГО ЗВАННЯ”

1. Щиро дякую за привітання! І в свою чергу сердечно вітаю колег з присвоєнням звання доцента! Успіху всім та наснаги на подальші звершення і досягнення!. Неля Скрипник.