ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ПРИЗНАЧЕННЯ СТИПЕНДІЙ СТУДЕНТАМ УДПУ ІМЕНІ ПАВЛА ТИЧИНИ

ПРИЗНАЧЕННЯ СТИПЕНДІЙ СТУДЕНТАМ УДПУ ІМЕНІ ПАВЛА ТИЧИНИ

5 лютого 2018 року на засіданні стипендіальної комісії університету затверджено рейтинг студентів, які навчаються за денною формою навчання за державним замовленням на одному факультеті за відповідним курсом та спеціальністю (напрямом підготовки), для призначення стипендії за результатами навчання у I семестрі 2017/2018 н.р.

23-24 березня 2019 року в м. Харкові відбувся Міжнародний фестиваль-конкурс «Зоряна симфонія». Учасниками фестивалю-конкурсу, що представляли Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини стали студенти кафедри інструментального виконавства.

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!!!ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!!!

26 грудня свій День народження відзначає майстер виробничого навчання кафедри образотворчого мистецтва Лопушан Володимир Пилипович! Шановний Володимире Пилиповичу! Щиро вітаємо Вас з Днем народження! Від усього серця зичимо доброго

ЗАПРОШУЄМО ВАС ДО УЧАСТІ ІХ МІЖНАРОДНОЇ НАУКОВО-ПРАКТИЧНОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ «ТЕОРЕТИКО-МЕТОДОЛОГІЧНІ АСПЕКТИ МИСТЕЦЬКОЇ ОСВІТИ: ЗДОБУТКИ, ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ»ЗАПРОШУЄМО ВАС ДО УЧАСТІ ІХ МІЖНАРОДНОЇ НАУКОВО-ПРАКТИЧНОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ «ТЕОРЕТИКО-МЕТОДОЛОГІЧНІ АСПЕКТИ МИСТЕЦЬКОЇ ОСВІТИ: ЗДОБУТКИ, ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ»

Шановні колеги! Запрошуємо вас до участі ІХ Міжнародної науково-практичної конференції «Теоретико-методологічні аспекти мистецької освіти: здобутки, проблеми та перспективи» (23-24 листопада 2022 року) на базі факультету мистецтв Уманського державного педагогічного університету