ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ » РЕЗУЛЬТАТИ ІІ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ІНТЕРНЕТ-ОЛІМПІАДИ З ІНСТРУМЕНТАЛЬНОГО МИСТЕЦТВА

РЕЗУЛЬТАТИ ІІ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ІНТЕРНЕТ-ОЛІМПІАДИ З ІНСТРУМЕНТАЛЬНОГО МИСТЕЦТВА

17-19 червня на базі кафедри інструментального виконавства факультету мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини відбулася ІІ  Всеукраїнська інтернет-олімпіада з інструментального мистецтва.

Записи виступів учасників олімпіади оцінювало кваліфіковане журі, до складу якого увійшли: кандидат педагогічних наук, доцент кафедри інструментального виконавства Тетяна Радзівіл; кандидат педагогічних наук, доцент кафедри інструментального виконавства Віра Калабська; кандидат педагогічних наук, доцент кафедри інструментального виконавства Тетяна Олійник; кандидат педагогічних наук, доцент кафедри інструментального виконавства Владислав Гусак; кандидат педагогічних наук, старший викладач кафедри інструментального виконавства Анатолій Коваленко; викладач кафедри інструментального виконавства Ірина Бойко; викладач кафедри інструментального виконавства Ольга Хижко; викладач кафедри інструментального виконавства Людмила Обманець; викладач кафедри інструментального виконавства Леся Тарасюк.

Традиційною вже стала широка географія учасників олімпіади, які надіслали свої заявки з Київської, Донецької, Вінницької, Хмельницької, Миколаївської та Черкаської областей.

Результати олімпіади зазначені у протоколі засідання членів журі, який додається.

Викладачі кафедри інструментального виконавства бажають учасникам олімпіади наснаги до нових перемог, міцного здоров’я, нескінченного творчого запалу та запрошують до вступу і вдосконалення своїх компетентностей в Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини!

1 коментар  • 21 Червня, 2020