ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ РЕЗУЛЬТАТИ ІІІ РЕГІОНАЛЬНОЇ УЧНІВСЬКО-СТУДЕНТСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА

15 березня 2019 року в рамках проведення Дня Відкритих Дверей на факультеті мистецтв відбулась ІІІ Регіональна учнівсько-студентська олімпіада з образотворчого мистецтва, учасниками якої стали учні 9-11 класів м. Умань та м. Христинівка, а також студенти КВНЗ КОР «Богуславський гуманітарний коледж імені І.С. Нечуя-Левицького» та Уманського гуманітарно-педагогічного коледжу ім. Т. Г. Шевченка.

Учасники олімпіади представили на розгляд журі свої авторські творчі роботи в різних художніх техніках та виконали тестові завдання з теорії образотворчого мистецтва. Показали високий рівень теоретичних знань та практичних умінь! Із тестами справились усі. А роботи були такі чудові і різнопланові, що складно було вирішити, яка заслуговує найвищий бал!

За результатами олімпіади серед учнів 9-11 класів, дипломи переможця І ступеня отримали:
Кревсун Олександра (Христинівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2);
Томачук Вікторія (Христинівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2);
Плахотнюк Марія (УНВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів №7 – колегіум»).
Москович Олександра (УНВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів №7 – колегіум»);

Дипломи переможця ІІ ступеня отримали:
Рак Денис (Христинівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2);
Свіщенко Ольга (Христинівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2);
Кондратюк Дана (Уманська ЗОШ І-ІІІ ступенів №5 ім. В.І. Чуйкова);
Марценюк Дар`я (Навчально-виховний комплекс «Уманська міська гімназія – школа естетичного виховання»);
Самар Марія (Уманська ЗОШ І – ІІІ ступенів №4);

Дипломи переможця ІІІ ступеня отримали:
Марченко Катерина (УНВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів №7 – колегіум»)
Франчук Анастасія (Уманська ЗОШ І-ІІІ ступенів №11 ім. М.П. Бажана);
Жук Валерія (Уманська ЗОШ І-ІІІ ступенів №11 ім. М.П. Бажана);
Савченко Яна (Уманська ЗОШ І-ІІІ ступенів №11 ім. М.П. Бажана)
Геруцька Ангеліна (Уманська ЗОШ І-ІІІ ступенів №11 ім. М.П. Бажана)
Кара Валерія (Уманська ЗОШ І-ІІІ ступенів №11 ім. М.П. Бажана)
Вернюк Юлія (Уманська ЗОШ І-ІІІ ступенів №14);
Крохмаль Дар’я (Уманська ЗОШ І-ІІІ ступенів №14);
Крохмаль Богдан (Уманська ЗОШ І-ІІІ ступенів №14);
Барановська Єлизавета (Уманська ЗОШ І-ІІІ ступенів №5 ім. В.І. Чуйкова);
Ясінська Анастасія (Уманська ЗОШ І-ІІІ ступенів №5 ім. В.І. Чуйкова);
Музика Віталій (Христинівська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1 імені О.Є. Корнійчука).

За результатами олімпіади серед студентів дипломи переможця І ступеня отримали:
Вісьтак Марія, Золотаревич Олена, Пилипенко Дарина, Сідіченко Галина, Сквирський Богдан (КВНЗ КОР «Богуславський гуманітарний коледж імені І.С. Нечуя-Левицького»);

Дипломи переможця ІІ ступеня отримали:
Гайтан Вячеслав, Райчинець Софія, Ращенко Маргарита, Щербак Дарина (КВНЗ КОР «Богуславський гуманітарний коледж імені І.С. Нечуя-Левицького»);
Майданюк Вікторія (Уманський гуманітарно-педагогічний коледж ім. Т. Г. Шевченка).

Дипломи переможця ІІІ ступеня отримали:
Басенко Олександр, Гаращенко Дар’я, Луценко Галина (КВНЗ КОР «Богуславський гуманітарний коледж імені І.С. Нечуя-Левицького»)
Сінькевич Віолетта, Рябчук Яна, Кучеренко Анна, Лісова Леся (Уманський гуманітарно-педагогічний коледж ім. Т. Г. Шевченка)

Для учасників олімпіади викладачем кафедри образотворчого мистецтва Оксаною Лавриченко був проведений майстер-клас із акварельного живопису у техніці «Алла-прима».

Щиро дякуємо усім викладачам та учителям образотворчого мистецтва, які підготували учасників олімпіади:
Цимбал Світлані Миколаївні (Христинівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2); Бутенко Галині Борисівні (Уманська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №11 ім. М.П. Бажана); Мустафіній Галині Іванівні (НВК «Уманська міська гімназія – школа естетичного виховання»); Половець Діані Станіславівні (Уманська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5 ім. В.І. Чуйкова); Дунаєвій Ліні Володимирівні (УНВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №7 – колегіум»); Нижник Людмилі Михайлівні (Уманська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №14); Олійник Тетяні Миколаївні (Христинівська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1 імені О.Є. Корнійчука); Голінському Володимиру Васильовичу, Голінській Олені Костянтинівні, Соседко Денису Валерійовичу, Чернявському Богдану Вікторовичу, Руденченко Аллі Андріївні, Коваленко Віті Леонідівні (КВНЗ КОР «Богуславський гуманітарний коледж імені І.С. Нечуя-Левицького»); Кожушко Тарасу Степановичу (Уманський гуманітарно-педагогічний коледж ім. Т. Г. Шевченка).

Дякуємо учасникам олімпіади, бажаємо подальших творчих успіхів і реалізації планів!