ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ РЕЗУЛЬТАТИ ІІІ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ УЧНІВСЬКО-СТУДЕНТСЬКОЇ ДИСТАНЦІЙНОЇ ОЛІМПІАДИ З ІНСТРУМЕНТАЛЬНОГО МИСТЕЦТВА

30 листопада 2020 року на кафедрі інструментального виконавства обговорено виконання учасників ІІІ Всеукраїнської учнівсько-студентської дистанційної олімпіади з інструментального мистецтва. 97 заявок учасників надійшло з таких міст України: Звенигородка, Київ, Луцьк, Миколаїв, Полтава, Ромни, Суми, Умань, Чорноморськ, Южне. Оцінювали виступи: декан факультету мистецтв, канд. пед. наук, доцент Терешко І. Г., завідувач кафедри інструментального виконавства, канд. пед. наук, доцент Радзівіл Т. А., канд. пед. наук, доцент Олійник Т. І., канд. пед. наук, доцент Калабська В. С., канд. пед. наук, доцент Коваленко А. С., викладач Панченко О. М. Результати Олімпіади можна переглянути в протоколі, що додається.

Адміністрація факультету мистецтв та професорсько-викладацький склад кафедри інструментального виконавства вітає всіх учасників ІІІ Всеукраїнської учнівсько-студентської дистанційної олімпіади з інструментального мистецтва з високими результатами та бажає натхнення для подальших творчих звершень!

ПЕРЕГЛЯНУТИ ПРОТОКОЛ ОЛІМПІАДИ