ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ РОБОТА ПРИЙМАЛЬНОЇ КОМІСІЇ НА ФАКУЛЬТЕТІ

РОБОТА ПРИЙМАЛЬНОЇ КОМІСІЇ НА ФАКУЛЬТЕТІ

На мистецько-педагогічному факультеті здійснюється підготовка фахівців за напрямами: «Музичне мистецтво», «Образотворче мистецтво» та «Хореографія» зі спеціалізаціями: соціальна педагогіка та художня культура. За останні роки розширився спектр пропонованих факультетом освітніх послуг: відкрито нові спеціалізації – режисура хореографічно-виховних шкільних заходів та дизайн.
На високому рівні організовано роботу приймальної комісії, усі абітурієнти – забезпечені умовами для оперативної підготовки та подання документів та інформаційними матеріалами щодо особливостей подачі документів.

100_0469 100_0471 100_0482

У громадській приймальній комісії працюють кращі студенти факультету, які допомагають абітурієнтам оформляти документи. Всі співробітники приймальної комісії пройшли навчання, тренінги, інструктажі.

100_0484

Для бажаючих абітурієнтів викладачами кафедр здійснюється підготовка до творчих випробувань з музичного та образотворчого мистецтва, хореографії.
Всі етапи вступної кампанії, рейтинговий список факультету відображається на офіційному веб-сайті в режимі реального часу і кожен абітурієнт має всю повноту інформації для прийняття адекватного рішення про своє майбутнє.
Професорсько-викладацьким колективом факультету постійно здійснюється пошук та підтримка обдарованих дітей серед школярів загальноосвітніх навчальних закладів, вихованців спеціалізованих шкіл (школи мистецтв, музичні школи, ліцеї-інтернати), будинків дитячої та юнацької творчості та сприяння їх подальшому навчанню в університеті.
Потенційними абітурієнтами факультету є слухачі курсів довузівської підготовки, які під керівництвом досвідчених викладачів здійснюють підготовку з образотворчого мистецтва та хореографії.
З метою популяризації спеціальностей факультету творчими колективами факультету (хореографічні, музичні, хорові, інструментальні) проводиться активна концертна діяльність в різних регіонах України, кафедрою образотворчого мистецтва – виставки творчих робіт викладачів та студентів.
Варто звернути увагу на те, що кількість бажаючих вступити на мистецько-педагогічний факультет з кожним роком зростає. Ймовірно, це пов’язано з тим, що сьогодні мистецтво у системі сучасної освіти розглядається як суттєвий компонент загальної освіти школяра.

2 thoughts on “РОБОТА ПРИЙМАЛЬНОЇ КОМІСІЇ НА ФАКУЛЬТЕТІ”

1. Навчання на мистецько-педагогічному факультеті яскраве і багатогранне!!! Не пропустіть свій шанс! Радо чекаємо на вас!:)