ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ РОЛЬ ТАНЦЮВАЛЬНО-РУХОВИХ ПРАКТИК У СТАНОВЛЕННІ МАЙБУТНІХ ПЕДАГОГІВ-ХОРЕОГРАФІВ

РОЛЬ ТАНЦЮВАЛЬНО-РУХОВИХ ПРАКТИК У СТАНОВЛЕННІ МАЙБУТНІХ ПЕДАГОГІВ-ХОРЕОГРАФІВ

У рамках діяльності навчально-практичної лабораторії «Консонанс руху та душі» при Регіональному науково-творчому центрі художньої освіти і майстерності факультету мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини викладачкою кафедри хореографії та художньої культури, танцювально-руховою психотерапевткою Анастасією Подгоріновою систематично проводяться заняття із застосуванням танцювально-рухових практик для здобувачів спеціальності «Хореографія».

Заняття спрямовані на самопізнання, саморозуміння, удосконалення виконавської майстерності, розвиток здібностей до танцювальної імпровізації, пошук нових ідей, а також на формування педагогічних здібностей.

Усі ці завдання реалізовуються засобами вільного усвідомленого руху, Лабан-аналізу, танцювальної імпровізації, спонтанної композиції, а також через вправи «Рухове привітання», «Боді-джаз», «Дзеркало», «Танцювальний діалог» тощо.

Кожного разу учасники отримують нові цікаві усвідомлення про власний рух та танцювальну творчість в цілому, змінюють свій емоційний та фізичний стан, стають більш вільні та впевнені у своєму танці.

ЩИРО ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!ЩИРО ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

4  липня  свій День народження відзначає кандидат педагогічних наук, доцент кафедри образотворчого мистецтва Король Анатолій Миколайович Шановний імениннику! Щиро вітаємо Вас з Днем народження! Нехай щастя супроводжує Вас на кожному

ШАНОВНІ ВИКЛАДАЧІ ТА СТУДЕНТИ!ШАНОВНІ ВИКЛАДАЧІ ТА СТУДЕНТИ!

VII Міжнародна науково-практична інтернет-конференція «Молодь, освіта, наука та мистецтво», яку проводить кафедра музикознавства та вокально-хорового мистецтва, стартує вже цього тижня, 25-26 листопада.

МАЙСТЕР-КЛАСИ ВІД УЧИТЕЛІВ-ПРОФЕСІОНАЛІВМАЙСТЕР-КЛАСИ ВІД УЧИТЕЛІВ-ПРОФЕСІОНАЛІВ

Вчитель музики нашого сьогодення - не лише носій знань і умінь, але і яскрава творча особистість, яка володіє компетенціями щодо педагогічної комунікації та організації колективного музикування школярів. Урок музичного мистецтва