ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ » Конкурси, стипендії, гранти, стажування для вчених та студентів

Конкурси, стипендії, гранти, стажування для вчених та студентів

Гранти, конкурси

Вишеградська стипендія для магістрантів та аспірантів

Вишеградська стипендія надається магістрам та аспірантам з будь-яких дисциплін навчальних закладах у Центральній та Східній Європі.

Заявник повинен бути прийнятий на магістратуру чи аспірантуру. Країна громадянства, проживання чи навчання має відрізнятися від країни приймаючої установи, тобто, попередній рівень навчання має бути завершений до вступу.

Період навчання – 1 семестр, але може бути подовжений до 4 семестрів для магістрів та 2 семестри – для аспірантів.

Розмір стипендії становить – 2300 €/семестр для дослідника та 1500€/семестр для приймаючого університету.

Мова навчання визначається стипендіатом.

Дедлайн для подачі заявки – 15 березня 2018 року.

За детальнішою інформацією звертатися
до відділу наукових досліджень, інновацій
та міжнародного співробітництва

Лідери наступного покоління

Програма «Лідери наступного покоління» призначена для виявлення, підготовки, створення мережі та розширення можливостей різноманітних груп лідерів із США та інших країн.

Ця програма професійного розвитку допомагає світовим лідерам, що розвиваються, через досвід, розроблений Інститутом Маккейна. Програма пропонує унікальне поєднання професійного розвитку, впливу політиків на вищому рівні та формальної підготовки з лідерства. На чотирьох етапах протягом року програма забезпечує практичну підготовку, орієнтовану на цінності, етику та лідерство, навички масової інформації та комунікації; і найкращі практичні приклади американського бізнесу, політичного та громадянського життя. Ключовим аспектом програми є підготовка кожної NGL окремого Плану дій щодо лідерства (LAP). Мета, спрямована на визначення відчутних кроків та дій, які молоді лідери приймуть для того, щоб досягти позитивних зрушень у своїх громадах, LAP стає центральним проектом року розвитку.

Вслід за початковим навчальним та тренувальним модулем у Вашингтоні, лідери нового покоління відправляються на місця перебування в США, щоб професійно розвиватися у сферах, що відповідають їхнім майбутнім цілям, а також забезпечують розширення досвіду.

Важливим елементом участі Програми молодих лідерів є подальший розвиток кожного Плану дій щодо лідерства. Щоб відстежувати успіх LAP та підтримувати зв’язок між програмою та Інститутом Маккейна, кожен учасник стає членом ексклюзивної NGL Global Network. Оскільки Інститут зв’язує послідовні класи лідерів, він створює міжнародну мережу захисників загальних основних цінностей безпеки, економічних можливостей, свободи та людської гідності.

Дедлайн для подачі заявок – 2 лютого 2018 року. 

За детальнішою інформацією звертатися
до відділу наукових досліджень, інновацій
та міжнародного співробітництва

Стипендіальна програма «Східних європейських студій» для молодих вчених в Республіці Польща

Стипендія для молодих гуманітаріїв, які хочуть покращити свою кваліфікацію упродовж 9-ти місячного стажування у будь-якому вищому навчальному закладі Республіки Польща.

Стипендії призначені для реалізації академічної підготовки у формі щорічних індивідуальних додаткових досліджень.

Заявники, зазвичай, кандидати наук, молоді викладачі чи випускники університету, які бажають продовжити своє навчання після повернення додому. Завдяки стипендії вони отримають нові знання та будуть поширювати їх у своїй рідній країні. Стипендіати будуть забезпечені фаховою підтримкою спеціалістів певної галузі. Такі куратори виступатимуть в ролі наукових керівників під час написання кваліфікаційних робіт.

Дедлайн для подачі заявки – 1 березня 2018 року.

За детальнішою інформацією звертатися
до відділу наукових досліджень, інновацій
та міжнародного співробітництва

Професійне навчання і стажування без кордонів в Республіці Польща

Всеукраїнський центр освітнього консультування АПОС України запрошує долучитися до міжнародного освітнього проекту «Професійне навчання і стажування без кордонів», спрямованого на вдосконалення фахових знань студентів і випускників.

Пілотна група студентів зможе пройти навчання і стажування в Республіці Польща на базі провідних світових компаній LG Electronics, Hyundai, KIA, Samsung, Volkswagen, Bosch та інших.

Мета програми: сприяти учасникам в набутті практичних знань та вмінь у галузі машинобудування, електроніки та супутніх галузей, цінного досвіду та додаткових компетенцій на високотехнологічних підприємствах Польщі.

Завдання програми:

 • сприяти навчальним закладам у налагодженні партнерства з новими ультрасучасними базами практик для студентів;
 • підвищити кваліфікацію і досвід кадрів для подальшого застосування на підприємствах України;
 • покращити матеріальний стан учасника за рахунок оплачуваного стажування;
 • зорієнтувати учасників у виборі професій, перспективних для України;
 • допомогти їм у вивченні мови і культури сусідньої країни для подолання комунікативних бар’єрів у міжнародному середовищі.

Тривалість: до 180 днів протягом року.

За детальнішою інформацією звертатися
до відділу наукових досліджень, інновацій
та міжнародного співробітництва

Навчальні візити до Республіки Польща

Студенти УДПУ мають змогу взяти участь у Програмі Study Tours to Poland (STP).

Програма візиту передбачає 12 днів досить насиченої роботи і має на меті допомогти учасникам здобути новий досвід, знання та навички.  Реалізація проекту передбачає роботу у міжнародній групі, а також спільне дозвілля, відкриття нових місць та цікавих людей. Це також час на отримання нового досвіду та можливість ділитися з іншими вже здобутим. А ще можливість будувати спільні плани та мріяти про майбутнє.

У Програмі Study Tours to Poland можуть взяти участь успішні студенти, що беруть активну участь у громадському житті та відповідають наступним формальним вимогам:

 1. Які є громадянами України.
 2. Віком 18 – 21 років (народжені 1 липня 1996 – 31 грудня 1999 року, громадяни Молдови 1 січня 1996 – 31 грудня 1999 )
 3. Які навчаються в Україні
 4. Які мають дійсний закордонний паспорт (термін дії паспорту повинен бути щонайменше до 30 вересня 2018)
 5. Які ще не брали участі у Програмі Study Tours to Poland

Візити відбуватимуться у квітні та травні 2018 (конкретні дати участі будуть подані закваліфікованим учасникам індивідуально). Продовженість візиту дo 12 днів.

Дедлайн для подачі заявки – 29 січня 2018 року.

За детальнішою інформацією звертатися
до відділу наукових досліджень, інновацій
та міжнародного співробітництва

Пропонуємо пройти шестимісячне стажування у Великобританії

Британська академія надає можливість вченим, які працюють у сфері гуманітарних та соціальних наук, попрацювати в британському навчально-дослідному інституті до 6 місяців.

Запрошені стипендіати будуть працювати із колегами з Великобританії, для розвитку нових наукових досліджень і/чи поглиблення існуючих партнерських відносин.

Подавати заявки на стипендію можуть дослідники, які працюють у сфері гуманітарних та соціальних наук (талановиті пост-докторанти, котрі нещодавно отримали науковий ступінь кандидата наук; дослідники зі стажем чи вчені, які мають значний науковий досвід).

Доступні стипендії на суму 33 000 фунтів стерлінгів. Фінансування може бути використане для оплати:  покриття прожиткового мінімуму і вартості проживання запрошеного вченого, витрат на дослідження і відрядження. 50% від загальної нагороди піде на те, щоб дозволити закладу Великобританії прийняти запрошеного спеціаліста.

Дедлайн для подачі заявок – 31 січня 2018 року.

За детальнішою інформацією звертатися
до відділу наукових досліджень, інновацій
та міжнародного співробітництва

Школа англійської мови та стажування для освітян у Фінляндії

Проходження наукового стажування для опанування проектного підходу в організації навчального процесу у закладах освіти Фінляндії у поєднанні з інтенсивним вивченням англійської мови в Західно-Фінському Коледжі у міжнаціональному мультикультурному середовищі з використанням активних комунікаційних методик та пізнанням культури Фінляндії.

Цільова група: викладацький склад, методичний та адміністративний персонал українських ВНЗ, аспіранти і студенти.

За результатами навчання приймаючою стороною (Західно-Фінським коледжем) видається сертифікат про те, що учасником було пройдено стажування 108 годин аудиторних занять та самостійної роботи.

Під час проекту учасники відвідають ряд освітніх заходів, а саме:

 • Зустріч з представником відділу освіти у мерії м. Гуйттінен;
 • Візит до дитячого садка;
 • Візит до початкової школи;
 • Візит до гімназії;
 • Візит до Університету прикладних наук Сатакунти.

Викладачі: носії мови з США, Великої Британії, Австралії та викладачі, які спеціалізуються на викладанні англійської мови як іноземної.

Навчання англійської мови відбувається за двома програмами:

 • Програма середнього рівня (рівень В1)– підійде як новачкам, котрі володіють базовими знаннями англійської мови, так і для осіб, які володіють англійською мовою на середньому рівні;
 • Програма розмовного курсу «Інтенсив» (рівень С1) – розроблена для осіб, які володіють англійською мовою на рівні вище середнього та бажають вдосконалити свої знання до вільного володіння.

Дати проведення: 18-24 лютого 2018 р.

Вартість: 283 Євро (проживання та дворазове харчування забезпечується).

Дедлайн реєстрації – 28 січня 2018 року.

За детальнішою інформацією звертатися
до відділу наукових досліджень, інновацій
та міжнародного співробітництва

Угорщина надає стипендії на навчання на 2018-2019 академічний рік

Відповідно до програми освітнього обміну між Міністерством освіти і науки України та Міністерством людських ресурсів Угорщини на 2016-2018 роки Угорська сторона надає стипендії для українських студентів для навчання в Угорщині відповідно до такого розподілу:

 • 40 стипендій за бакалаврськими та магістерськими програмами за гуманітарними, суспільствознавчими, технічними та медичними напрямками підготовки;
 • 20 стипендій за магістерськими програмами повного циклу за технічними та медичними напрямками;
 • 40 стипендій для навчання в аспірантурі у будь-якій галузі, що становить інтерес.

Програми навчання доступні англійською та угорською мовами, а деякі програми пропонуються також на німецькій та французькій мовах.

Заявки подаються в он-лайн режимі.

Останній термін подачі заявок – 16 лютого 2018 року.

За детальнішою інформацією звертатися
до відділу наукових досліджень, інновацій
та міжнародного співробітництва

Східноєвропейські студії оголошують 17-й щорічний конкурс на отримання стипендії для навчання в магістратурі

Стипендії будуть надані на 2 роки для завершення магістратури у Східноєвропейських студіях у період з 10.10.2018 по 30.06.2020рр.

Програма навчання охоплює історію та сучасність Центральної та Східної Європи, Росії та всього посткомуністичного регіону. Вона зосереджена на історії, національності та політичних питаннях, а також включає елементи історії мистецтв, літератури, культури, соціології, географії, демографії, права, економіки тощо. Дослідження проводиться за 6-ма напрямками: 1) Східна Європа; 2) Центральна Європа; 3) Балкани; 4) Росія; 5) Кавказ; 6) Центральна Азія.

Навчання розпочнеться 3 вересня 2018 року з адаптаційного курсу для «Східних студій» Варшавського університету.

Термін подачі документів – до 15 березня 2018 року.

За детальнішою інформацією звертатися
до відділу наукових досліджень, інновацій
та міжнародного співробітництва

Німецький Федеральний Фонд Охорони Навколишнього Середовища Deutsche Bundesstiftung Umwelt у 2018-му році оголошує стипендію на фахову практику у Німеччині 

 • в будь-якій області науки;
 • для випускників закладів вищої освіти, молодих дипломованих спеціалістів, аспірантів, які займаються дослідженнями та охороною навколишнього середовища і природи, охороною пам’яток;
 • тривалість 6-12місяців;
 • до науково-досліднихінститутів, університетів, державних управлінь, громадських організацій, корпорацій.Стипендія включає в себе:
 • 3 тижневі інтенсивні курси німецької мови;
 • медичне страхування;
 • на перебування у Німеччині, на витрати для подорожування і участі у фахових конференціях – 1250 євро на місяць.

Термін подачі заявки на німецькій або англійській мові – до 10 березня 2018 року.

За детальнішою інформацією звертатися
до відділу наукових досліджень, інновацій
та міжнародного співробітництва

Більше 100 грантів на розвиток культури від програми Culture Bridges

Британська Рада у співпраці з мережею Національних інститутів культури Європейського Союзу EUNIC розпочала трирічну програму Culture Bridges.

Її фінансує Європейський Союз у рамках підтримки України в реалізації Угоди про асоціацію. Мета – розвиток українського культурного сектору та ефективніша взаємодія з культурними організаціями ЄС.

Перший конкурс проектів в межах програми, спрямований на фінансування проектів з мобільності та співпраці, що відбуватимуться після 1 квітня 2018 року, вже розпочато. Подальші конкурси в межах Culture Bridges буде оголошено раз на три місяці в 2018 та 2019 роках.

Міжнародна мобільність

Гранти для українських фахівців у сфері культури для поїздок до країн ЄС (і навпаки) на період від одного до чотирьох тижнів для відвідання конференцій, мережевих подій та фахових форумів.

Проекти національної співпраці

Програма надає гранти до 8000 євро для українських культурних інституцій із щонайменше двох несуміжних областей України на реалізацію спільних культурних і мистецьких проектів.

Проекти міжнародної співпраці

Гранти для культурних операторів з України та країн ЄС на реалізацію спільних проектів, які сприяють обміну досвідом та ідеями між Україною та ЄС або створенню нових культурних продуктів.

Дедлайн подачі на гранти мобільності – до 8 січня, на гранти проектів співпраці – до 29 січня 2018 року.

За детальнішою інформацією звертатися
до відділу наукових досліджень, інновацій
та міжнародного співробітництва

Оголошено конкурс проектів за напрямком «Розвиток потенціалу вищої освіти» Erasmus+

Науковці нашого університету можуть долучитися до розробки спільного проекту в межах консорціуму європейських та українських університетів. Це можуть бути такі проекти:

 1. Проекти для розвитку, модернізації та поширення нових освітніх програм, новітніх методик і методів викладання, розроблення навчально-методичних матеріалів, підвищення якості чи покращення врядування у закладах вищої освіти.
 2. Проекти для прискорення системних змін у закладах вищої освіти та освітньої системи в цілому, їх адаптації до вимог ринку праці; реформування та вдосконалення систем забезпечення якості; сприяння регіональній співпраці, зближення систем вищої освіти, входження в Європейський простір вищої освіти.

Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини став переможцем у аналогічному конкурсі 2017 року у консорціумі проекту «Модернізація педагогічної вищої освіти з використанням інноваційних інструментів викладання».

Подача проектних пропозицій – до 8 лютого 2018 року.

За детальнішою інформацією звертатися
до відділу наукових досліджень, інновацій
та міжнародного співробітництва

Напрям Жан Моне в рамках програми ERASMUS+

Викладачі нашого університету, які цікавляться євроінтеграційними процесами, можуть долучитися до Напряму Жан Моне, який передбачає розроблення модулів (навчальних курсів), дослідження, організацію конференцій та дебатів, публікації у сфері європейських студій тощо.

Означений напрям має на меті поглиблення знань про євроінтеграційні процеси та підвищення поінформованості суспільства всередині ЄС і за його межами через стимулювання викладацької та дослідницької діяльності, проведення дискусій, створення мереж тощо. Заклади вищої освіти з України, як і університети з ЄС та інших країн світу, можуть розробити та виконати проект, присвячений євроінтеграційній тематиці, роз’ясненню сутності європейських інтеграційних процесів, задля об’єднання фахових та академічних спільнот з метою сприяння вдосконаленню їх викладання та дослідження, активізації євроінтеграційного дискурсу.

Подача проектних пропозицій – до 8 лютого 2018 року.

За детальнішою інформацією звертатися
до відділу наукових досліджень, інновацій
та міжнародного співробітництва

Археологічна практика в Ірландії 

Для студентів, які вивчають археологію та історію, з’явилася чудова можливість пройти археологічну практику терміном 6 або 12 тижнів за кордоном. Розмір стипендії становить – 2000$.

Навчання проходитиме в Археологічній польовій школі, Дуах, острів Акілл, Ірландія.

Дедлайн для  подачі і заповнення заявки на один із вище заявлених курсів – 30  квітня 2018 року.

За детальнішою інформацією звертатися
до відділу наукових досліджень, інновацій
та міжнародного співробітництва

Навчання в аспірантурі Китаю

З метою сприяння культурному обміну між Україною та Китаєм вздовж Шовкового шляху, Північно-західний університет надає стипендії на навчання в аспірантурі (Northwest University International Students Silk Road Scholarship, PhD study).

Період подання заявки: 1 січня – 30 березня 2018 року.

Також повідомляємо, що можна отримати стипендію на навчання в Північно-західному університеті в рамках стипендіальної програми Уряду Китайської Народної Республіки (навчання на магістратурі та аспірантурі).

За детальнішою інформацією звертатися
до відділу наукових досліджень, інновацій
та міжнародного співробітництва

Наукові стажування для викладачів ВНЗ та науковців

Стипендії DAAD пропонують можливість іноземним науковцям провести дослідження та підвищити кваліфікацію у Німеччині. Існують можливості підтримки для різних кваліфікаційних та кар´єрних етапів.

Метою цієї програми є, зокрема, підтримка коротких наукових стажувань для обміну досвідом та встановлення зв´язків з колегами з фаху.

Хто може подавати заяву?

Викладачі ВНЗ та визнані науковці, як правило, з науковим ступенем, які працюють у ВНЗ або науково-дослідному інституті в себе на батьківщині.

Що включає в себе стипендія?

 • Щомісячні виплати в розмірі:
  – 2.000 євро для асистентів, старших викладачів та доцентів,
  – 2.150 євро для професорів.
 • Допомогу на проїзд, якщо ці витрати не бере на себе батьківщина пошукача або інша сторона
 • Інші виплати не надаються.

За детальнішою інформацією звертатися
до відділу наукових досліджень, інновацій
та міжнародного співробітництва

MOBILE+3 – програма навчання у Португалії для студентів та аспірантів нашого університету

В новому академічному році розпочинається набір на третю хвилю академічної мобільності Mobile+ . У проекті можуть взяти участь студенти бакалаврату за такими напрямками:

 • прикладна лінгвістика;
 • журналістика, зв’язки з громадськістю, мультимедіа;
 • географія;
 • історія;
 • історія мистецтв;
 • лінгвістика;
 • лінгвістика та міжнародні зв’язки;
 • лінгвістика, література, культура;
 • філософія.
 • Мова викладання: англійська чи португальська.

До уваги молодих вчених!

Оголошується черговий щорічний конкурс на XV Cтипендіальну програму в 2017/2018 навчальному році для молодих науковців з України, Білорусі, Молдови, Росії, а також країн Середньої Азії та Кавказу. Стипендіальна програма призначена для наукового стажування в польських університетах молодих науковців, які проводять дослідження у наступних галузях: історія, міжнародні стосунки, політологія, журналістика, соціологія, етнологія, культурознавство, суспільна психологія, адміністрація та менеджмент, право.

Детальніше…

Конкурс спільних українсько-польських науково-дослідних проектів для реалізації у 2018-2019 роках

Конкурс є відкритим для будь-яких лабораторій чи науково-дослідних груп вищих навчальних закладів, науково-дослідних установ та підприємств обох країн.

До участі у конкурсі приймаються проекти відповідно до пріоритетних напрямів розвитку науки і техніки:

 1. Комп’ютерні та новітні виробничі технології (лазерні, високоточні, мехатронні, роботизовано, плазмові, оптоелектронні, сенсорні тощо);
 2. Енергетичний менеджмент та енергоефективність;
 3. Екологія та управління навколишнім середовищем;
 4. Науки про життя, нові технології, здоров’я та запобігання найрозповсюдженішим хворобам, біотехнології, біоінжиніринг та генетика;
 5. Нові речовини та матеріали;
 6. Соціальні та гуманітарні науки;
 7. Оборонні технології.

Основними критеріями оцінки проектних пропозицій є наукова відповідність, цінність проекту, взаємодоповнюваність дослідницьких груп, перспективність співпраці. Участь у проектах молодих вчених і викладачів вітатиметься.

За детальною інформацією звертатися до відділу наукових досліджень, інновацій та міжнародного співробітництва УДПУ.

Стипендії та стажування від DAAD для України

 

 

 

 

Стипендії “DAAD” (Оновлено)

 

Німецька Служба Академічних Обмінів пропонує стипендії – детальніше

 

1. Наукові стажування для викладачів ВНЗ та науковців

Стипендії DAAD пропонують можливість іноземним науковцям провести дослідження та підвищити кваліфікацію у Німеччині. Метою цієї програми є, зокрема, підтримка коротких наукових стажувань для обміну досвідом та встановлення зв´язків з колегами з фаху.

2. Наукові стипендії – короткі стипендії

Стипендії DAAD пропонують можливість іноземним аспірантам та молодим вченим провести дослідження та підвищити кваліфікацію у Німеччині. Основною метою цієї програми є підтримка 1-6-місячних наукових проектів в рамках написання дисертацій
3. Наукові стипендії – річні стипендії

Стипендії DAAD пропонують можливість іноземним аспірантам та молодим вченим провести дослідження та підвищити кваліфікацію у Німеччині. Основною метою цієї програми є підтримка 7-10-місячних наукових проектів в рамках написання дисертацій.

4. Наукові стипендії – повна аспірантура у Німеччині

Стипендії DAAD пропонують можливість іноземним аспірантам та молодим вченим провести дослідження та підвищити кваліфікацію у Німеччині. Метою цієї програми є підтримка навчання в аспірантурі у Німеччині.

5. Літні курси у Німеччині для іноземних студентів та випускників

Ця стипендійна програма служить поглибленню знань німецької мови (загальна німецька, фахова німецька) та країнознавства.

 

 

 

 

КОНКУРС ПРОЕКТОВ ОТ МЕЖДУНАРОДНОЙ АКАДЕМИИ ТУРИЗМА В АНТАЛИИ

Анталия

 

 

 

 

ВНИМАНИЕ! КОНКУРС ПРОЕКТОВ
ОТ МЕЖДУНАРОДНОЙ АКАДЕМИИ ТУРИЗМА В АНТАЛИИ!

 

В рамках программы для поддержки и реализации молодежных туристических инициатив Международная Академия Туризма в Анталии объявляет конкурс проектов на тему «Развитие туризма в современном мире: история и перспективы». К участию приглашаются студенты и школьники из стран Европы, СНГ, России, Африки и Азии в возрасте от 13 до 27 лет.

Если Вы мечтаете получить образования в сфере туризма и гостеприимства в Турецкой Республике, расширить свой кругозор через призму историко-культурного наследия разных стран и стать частью увлекательного мероприятия, тогда этот проект для Вас.

В проектных работах приветствуются Новизна, Нестандартность, Актуальность, Самостоятельность с учетом условий своего региона. От Вас ждут оригинальное видение проблем туристического рынка, инновационные предложения и интересные идеи в сфере регионального туризма.

Победителей конкурса ждут ценные призы и подарки: бесплатное обучение по 2-годичной программе «Отельный менеджмент» в Академии Туризма в Анталии, бесплатный отдых в летнем языковом лагере от Академии Туризма в Анталии, а также скидки на обучение в Академии. Кроме того все конкурсанты получат сертификаты участников.

Участникам конкурса, не ставшим победителями, но представившим оригинальные проекты, предоставляется право на обучение в Международном Колледже Туризма в Анталии по льготной стоимости.

Подобные проекты способствуют распространению положительного опыта в сфере туризма, создавая условия для поддержки и реализации молодежных туристических инициатив.

Не забудьте, Вы должны зарегистрироваться в проекте до 20 декабря 2016 г!

После получения уведомления необходимо выслать по указанному адресу копии документов, котрые Вы высылали ранее по электронной почте, и подать заявку в консульство на оформление визы.

 

 

 

 

 


Erasmus Mundus Scholarships

 

 

 

 

Erasmus Mundus

 

Erasmus Mundus Scholarships – детальніше

 

Еразмус Мундус

Образовательная программа Европейского Союза основанная в 2004 г. для студентов старших курсов и ученных из стран не входящих в состав ЕС, в том числе из Украины, дающая возможность получить стипендии от ЕС для продолжения обучения или проведения научных исследований в странах ЕС. Программа направлена на активизацию международного сотрудничества и повышения мобильности студентов, преподавателей, ученых. Еразмус Мундус также ставит перед собой цель содействовать взаимопониманию между людьми, активизировать межкультурный диалог. Образование или стажировка заграницей позволяет повысить собственный опыт, дает возможность узнать больше о других моделях обучения, распространения знаний, расширяет круг контактов и углубляет знания иностранных языков.

Почему стоит выбрать программу Еразмус Мундус:

Во время глобализации современного мира как никогда актуальным является программа, которая делает вызов системе современного высшего образования, которая базируется на знаниях и образовании, повышения качества и привлекательности высшего образования в Европе. Члены ЕС взяли на себя обязательства сделать европейскую экономику конкурентоспособной и динамично развивающейся, а систему высшего образования – доступной и самой качественной в мире.
Программа Еразмус Мундус дает возможность учится в университетах Австрии, Бельгии, Великобритании, Дании, Испании, Италии, Нидерландов, Германии, Норвегии, Польши, Португалии, Франции, Чехии, Швеции.

 

Кто может принимать участие в программе Еразмус Мундус:

украинские студенты или выпускники, которые уже получили высшее образование (степень бакалавра, магистра, специалиста), аспиранты, молодые ученые, которые желают получить степень магистра или доктора (для специалистов и магистров) в университетах Европы.

Размер стипендии:

для получения степени Магистр для студентов из стран не входящих в состав ЕС составляет 24 000 евро в год. Стипендия для докторов от 61 200 до 129 900 евро (в зависимости от специальности, типа и длительности исследований).

Стипендия покрывает:
• стоимость обучения;
• учебники, лабораторные работы;
• проживание, питание, проезд (в расчете 1000 евро в месяц на протяжение всего обучения);
• страховка.

 

Как принять участие в программе Еразмус Мундус:

Конкурс объявляется ежегодно и публикуется на официальном сайте http://ec.europa.eu/education.
Требования к участникам по всем направления программы Еразмус Мундус и необходимые документы можно посмотреть на сайте: http://eacea.ec.europa.eu/erasmus_mundus/index_en.php.
Національний Темпус-офіс в Україні: http://tempus.org.ua/

 

 

Этапы программы Еразмус Мундус:

ШАГ ПЕРВЫЙ:

Выбрать из списка программ, предлагаемых Еразмус Мундус, несколько программ, представляющих потенциальный интерес с точки зрения специальности. Программы и требования к ним можно посмотреть на сайте: http://eacea.ec.europa.eu/erasmus_mundus/index_en.php. Окончательно выбрать необходимо не более трех программ.

ШАГ ВТОРОЙ:

Изучить требования к кандидатам. Как правило пакет необходимых документов включает в себя:
• Резюме по требованию в рамках конкретной программы;

• Копия документа о базовом высшем образовании, переведенная на английский язык и нотариально заверенная;

• Транскрипт – перечень всех пройденных учебных курсов, переведенный на английский язык и заверенный вузом;

• Сертификат о сдаче международного языкового теста (TOEFL,IELTS);

• Две-три рекомендации от преподавателей вуза;

• Мотивационное письмо (эссе);

• Копия загранпаспорта;

• Также могут потребоваться дополнительные документы в зависимости от выбранной программы.

ШАГ ТРЕТИЙ:

Найти на странице выбранной программы бланк заявки (application form), список документов для подаче по данной программе и сроки подачи заявки. Необходимо будет заполнить аппликационную форму, отсканировать документы и выслать их на указанный e-mail.

ШАГ ЧЕТВЕРТЫЙ:

В случае зачисления на программу отборочной комиссией Вы получите персональное уведомление.

ШАГ ПЯТЫЙ:

После получения уведомления необходимо выслать по указанному адресу копии документов, котрые Вы высылали ранее по электронной почте, и подать заявку в консульство на оформление визы.

 

 

 

 

 


Можливості навчання та стажування у США


Спільні магістерські програми від Erasmus Mundus
 

АКТУАЛЬНІ НОВИНИ

22.01
Новини УДПУ ім. Павла Тичини
Делегація Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини разом з представниками громадськості міста Умань взяла участь у загальноміському заході, присвяченому Дню Соборності України. [...]
ДЕЛЕГАЦІЯ УДПУ СТАЛА ЧАСТИНОЮ СИМВОЛІЧНОГО ЛАНЦЮГА ЄДНАННЯ УКРАЇНЦІВ
21.01
Новини УДПУ ім. Павла Тичини
Як ми раніше повідомляли, так звана «ініціативна група» надсилає анонімні листи на електронні скриньки освітніх закладів України. [...]
Шановні друзі!
21.01
Новини УДПУ ім. Павла Тичини
В Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини проходять урочистості з нагоди вручення дипломів магістра випускникам 2019 року. Вже пролунали слова привітань на адресу випускників факультету іноземних мов. [...]
В УДПУ РОЗПОЧАЛИСЯ ВИПУСКИ МАГІСТРІВ

НАША ПЕРЕВАГА - ЯКІСНА ОСВІТА

Факультет мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини готує спеціалістів за трьома напрямками:КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

Адреса: 20300, Черкаська обл., м. Умань, вул. Садова, 28
Телефон: (04744) 3-23-23 – деканат
Факс: (04744) 3-53-08 – методист заочного відділу
E-mail:art_dekanat@meta.ua