ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ РОЗВИВАЮЧИЙ ТРЕНІНГ “ЗБЕРЕЖЕННЯ МЕНТАЛЬНОГО ЗДОРОВ’Я ЗАСОБАМИ ТАНЦЮВАЛЬНО-РУХОВИХ ПРАКТИК”

23 вересня 2024 року на базі навчально-практичної лабораторії «Консонанс руху та душі» при Регіональному науково-творчому центрі художньої освіти і майстерності факультету мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини відбувся розвиваючий тренінг “Збереження ментального здоров’я засобами танцювально-рухових практик”. Захід провела докторка філософії, викладачка кафедри хореографії та художньої культури, танцювально-рухова психотерапевтка Анастасія Подгорінова. На тренінгу було обговорено важливість гармонійного взаємозв’язку ментального, емоційного та фізичного здоров’я. Тренерка познайомила учасників із базовими танцювально-руховими вправами для кращого усвідомлення власного тіла. Техніки “Знайомство. Відчуття”, “Боді -джаз” та “Повтори рух” допомогли учасникам тренінгу налаштуватися на своє тіло, зрозуміти свої емоції та відчути зв’язок ментальної, емоційної та фізичної сфери.

Щиро дякуємо учасникам за активність та позитивний зворотний зв’язок! Організатори планують проводити такі заходи на регулярній основі, тож запрошуємо до танцю усіх охочих до нашої лабораторії!

ВИСТАВКА «ТІНЬ ГОЙЇ»ВИСТАВКА «ТІНЬ ГОЙЇ»

13 березня студенти і викладачі факультету мистецтв спеціальності «Образотворче мистецтво» відвідали виставку картин та скульптур «Тінь Гойї», яка відкрилась в Уманському художньому музеї 11 березня і присвячена проблемам суспільства, що

XI МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «СУЧАСНІ СТРАТЕГІЇ РОЗВИТКУ ХОРЕОГРАФІЧНОЇ ОСВІТИ»XI МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «СУЧАСНІ СТРАТЕГІЇ РОЗВИТКУ ХОРЕОГРАФІЧНОЇ ОСВІТИ»

На базі кафедри хореографії та художньої культури Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини 29 березня 2024 року відбулася XI Міжнародна науково-практична конференція «Сучасні стратегії розвитку хореографічної освіти». З вітальним