ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ЩИРО ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖНИЦЮ ТА ЇЇ КЕРІВНИКА З ПЕРЕМОГОЮ У МІЖНАРОДНОМУ КОНКУРСІ „GOLDEN AUTUMN“

30.11.2022 завершився МІЖНАРОДНИЙ БЛАГОДІЙНИЙ БАГАТОЖАНРОВИЙ ДВОТУРОВИЙ ФЕСТИВАЛЬКОНКУРС МИСТЕЦТВ МІЖНАРОДНИЙ ПРОЄКТ УКРАЇНА-ФРАНЦІЯ «GOLDEN AUTUMN».

Міжнародний конкурс „GOLDEN AUTUMN“ запросив учасників всіх професійних рівнів, з усіх країн світу! Конкурс створений для підтримки України! Кошти які учасники надсилали за конкурсні номери, мають бути перераховані на ЗСУ.

Більше ніж 1600 талановитих учасників з усього світу взяли участь.

Організатори:

• • Міжнародний фестивальний центр «WORLDS ANGELS FESTIVALS»
  • • Генеральний директор Шадловський О.О.
  • • Конкурс відбувається за підтримки культурного центру та відділу культури в місті Париж.

Мета та основні завдання конкурсу:

• • Виявлення та підтримка талановитої молоді
  • • Естетичне виховання пiдростаючого поколiння
  • • Відродження, збереження та розвиток національних культур та традицій
  • • Фінансова підтримка громадянам, які постраждали під час війни, підтримка ЗСУ.

Конкурс без вікових обежень, та в усіх жанрах творчого спрямування.

Журі конкурсу:

Maria Monukuyan – оперна співачка, педагог, методист найвищої категорії

Albert Lombardo – педагог, режисер-постановник, художній керівник Молодіжного театру Терра

Catherine Montega – професор, методист на кафедрі теорії музики та композиції PCA PARIS

Oleksandr Shadlovskyi – директор міжнародного фестивального руху WAF

Gabriel Bardo – Балетмейстер – Спеціаліст з сучасної та класичної хореографії

Adriana Lazar – піаніст-викладач,композитор,суддя міжнародних конкурсів

ERIKA BLIZNIK – музикант,завідуюча кафедри духових інструментів AC&PARIS

Студентка ОС «Магістр», учасниця «Науково-мистецької студії» – Шевченко Влада, керівник Волошин П.М., також взяла участь в конкурсі та здобула 1 місце.

Щиро вітаємо переможницю та її керівника з перемогою та бажаємо успіхів, творчого натхнення, та нових перемог!

ДОРОГИЙ ПЕРШОКУРСНИКУ!ДОРОГИЙ ПЕРШОКУРСНИКУ!

Вітаємо тебе в родині найкращого факультету  – ФАКУЛЬТЕТУ МИСТЕЦТВ! Тут ти знайдеш ВСЕ! Адже на нашому факультеті навчаються творчі, талановиті, креативні студенти. Тут якісна матеріально-технічна база, просторі аудиторії та високопрофесійний

ТВОРЧА ЗУСТРІЧ ЗІ ЗДОБУВАЧАМИ КЗ «УМАНСЬКИЙ ГУМАНІТАРНО-ПЕДАГОГІЧНИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ ІМ. Т. Г. ШЕВЧЕНКА ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ»ТВОРЧА ЗУСТРІЧ ЗІ ЗДОБУВАЧАМИ КЗ «УМАНСЬКИЙ ГУМАНІТАРНО-ПЕДАГОГІЧНИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ ІМ. Т. Г. ШЕВЧЕНКА ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ»

29 березня 2024 року в рамках декадника циклової комісії музично-теоретичних, педагогічних дисциплін та хореографії Комунального закладу «Уманський гуманітарно-педагогічний фаховий коледж ім. Т. Г. Шевченка Черкаської обласної ради» відбулася зустріч старшого викладача кафедри

ВІТАЄМО З ДНЕМ ХУДОЖНИКА!ВІТАЄМО З ДНЕМ ХУДОЖНИКА!

Сучасне українське образотворче мистецтво – це важлива складова культури нашої держави, що сприяє примноженню духовних цінностей, формуванню світогляду особистості та консолідації суспільства. Почуття прекрасного, потреба у красі живуть в серці