ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ » ЩИРО ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

ЩИРО ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

10 липня  свій День народження  відзначає   лаборант  кафедри музикознавства та  вокально – хорового мистецтва   Лівковська Тетяна Олександрівна.

Шановна імениннице!

Прийміть  щирі  вітання з нагоди Вашого Дня народження! Бажаємо Вам  міцного здоров’я, особистого щастя, невичерпної енергії , творчої наснаги та наполегливості, щоб удача, успіх та  натхнення були вірними супутниками у всіх Ваших починаннях! Нехай збудуться всі Ваші  бажання, примножаться миті радості, а яскраві барви життя завжди наповнюють свіжістю щоденну палітру.

Адміністрація факультету ,  кафедра  музикознавства  та вокально-хорового мистецтва.

Прокоментуй!  • 10 Липня, 2021