ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ЩИРО ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

ЩИРО ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

22 листопада свій День народження відзначає кандидат педагогічних наук, доцент, завідувач кафедри образотворчого мистецтва Музика Ольга Яношівна!

Шановна Ольго Яношівно!  Прийміть щирі слова вітання від імені всього нашого колективу!

Від усього серця бажаємо Вам міцного здоров’я, душевної гармонії, натхнення, професійного росту та щедрого урожаю на науково-освітянській ниві. Нехай Вам повсякчас таланить на однодумців, колег, доброзичливих порядних людей, які приноситимуть у Ваше життя яскраві, теплі події, множитимуть успіхи та додаватимуть джерельної снаги, а цілеспрямованість, лідерські якості та відповідальний підхід до всіх справ стануть запорукою подальших звершень!

Миру, злагоди, любові і достатку Вам і Вашій родині!

Адміністрація, професорсько-викладацький та

студентський колектив факультету мистецтв

ВІДБУЛАСЬ УРОЧИСТА АКАДЕМІЯ ПРИУРОЧЕНА ПРОФЕСІЙНОМУ СВЯТУ НАУКОВЦІВ – ДНЮ НАУКИВІДБУЛАСЬ УРОЧИСТА АКАДЕМІЯ ПРИУРОЧЕНА ПРОФЕСІЙНОМУ СВЯТУ НАУКОВЦІВ – ДНЮ НАУКИ

15 травня в актовій залі Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини відбулась Урочиста академія приурочена професійному святу науковців – Дню науки, яку урочисто відкрив академічний хор «Юність». Керівник хору

З ДНЕМ СТУДЕНТАЗ ДНЕМ СТУДЕНТА

Шановні студенти! Дорогі друзі! Від щирого серця вітаємо вас із Міжнародним днем студента!     Ви активні, розумні, прогресивні, талановиті. Ваші здобутки та перемоги – вагомий внесок у розвиток рідної Альма-матер.

ВІДБУЛАСЬ НАСТАНОВЧА КОНФЕРЕНЦІЯ ДО ПЕРЕДДИПЛОМНОЇ ПРАКТИКИВІДБУЛАСЬ НАСТАНОВЧА КОНФЕРЕНЦІЯ ДО ПЕРЕДДИПЛОМНОЇ ПРАКТИКИ

З метою розширення і закріплення знань, одержаних студентами при вивченні теоретичного матеріалу спеціальних дисциплін та надбання практичних навичок, одним із важливих завдань перед майбутніми педагогами є проходження переддипломної практики. Переддипломна