ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ЩИРО ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

ЩИРО ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

24 листопада свій День народження відзначає концертмейстер кафедри музикознавства та вокально- хорового мистецтва Розумович Олександр Михайлович.

Шановний імениннику! Щиро вітаємо Вас з нагоди цього свята. Бажаємо Вам міцного здоров’я, невичерпної енергії та наснаги, родинного затишку, благополуччя і добра.

Нехай кожен Ваш день буде наповнений корисними справами і теплом людських стосунків, а мрії втілюються в життя та приносять бажану радість і задоволення.

Щедрої долі, миру і злагоди ! З Днем народження!

В КИЇВСЬКОМУ УНІВЕРСИТЕТІ ІМЕНІ Б. ГРІНЧЕНКА ОБГОВОРЮВАТИМУТЬ ПРОФЕСІЙНУ МИСТЕЦЬКУ ОСВІТУ І ХУДОЖНЮ КУЛЬТУРУВ КИЇВСЬКОМУ УНІВЕРСИТЕТІ ІМЕНІ Б. ГРІНЧЕНКА ОБГОВОРЮВАТИМУТЬ ПРОФЕСІЙНУ МИСТЕЦЬКУ ОСВІТУ І ХУДОЖНЮ КУЛЬТУРУ

Шановні викладачі! Організаційний комітет II Міжнародної науково-практичної конференції «Професійна мистецька освіта і художня культура: виклики ХХІ століття» запрошує долучитися до участі. Конференція відбудеться 14-15 квітня 2016 року. Напрями роботи конференції:

ПРЕЗЕНТАЦІЯ ПЕРШОГО КУРСУ МИСТЕЦЬКО-ПЕДАГОГІЧНОГО ФАКУЛЬТЕТУПРЕЗЕНТАЦІЯ ПЕРШОГО КУРСУ МИСТЕЦЬКО-ПЕДАГОГІЧНОГО ФАКУЛЬТЕТУ

30 жовтня 2013 року на мистецько-педагогічному факультеті відбулася грандіозна подія – презентація 1 курсу! Це завжди свято, адже наш факультет, як ніякий інший, багатий юними талантами! За цей час першокурсники мали